reklama

LontBent 2024 - Akátová věž

Termín: 23.06.2024
Místo: Brno, Loď Kometa

Vyjížďka lehokolistů z lontu. Ani leho ani lont nejsou podmínkou. :-)
Letos začínáme nějak pozdě, takže si můžeme dovolit tradiční první vyjížďku "na oběd do Židlochovic" pojmout trochu náročněji - snad už máme všichni něco najeto.
Sraz u lodě o půl desáté, cesta tam přes Akátovou věž, oběd v…

Datum: 19.06.2024
Autor: Ifča
  • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

         

    Diskutovat lze buď zde, nebo v průběžném vlákně letošního LontBentu: https://www.nakole.cz/diskuse/30759-lontbent...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2024
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

         

    Takže jsem cvaknul jízdenky na vlak, takže jestli mně vezmou do autobusu s bájsyklem, tak zhruba v 8:30 budu v nedělu na vlakáču.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2024
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

           

      S tříkolkou si asi dost fandíš, tak doufám, že si dáváš hodinovou rezervu a zvládneš výluku projet po ose. Je to s kopce a v neděli dopoledne po státovce v pohodě.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2024
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

             

        Pravda, mě taky teď Arnošt zmátl svým "jestli mě vezmou do autobusu". Já čas srazu schválně přizpůsobila jízdnímu řádu, aby Arnošt mohl přijet rychlíkem, které by měly mít na rozdíl od osobáků zajištěný převoz kol náklaďákem či čím.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2024
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

             

        No, nefandím si moc, ale v Náměšti ráno budu u vozíku první, převoz z Brna to je u osobáků 1 úspěšný převoz na 2 odmítnutí. Rychlík z Brna jsem ještě nezkoušel, ale budu na lehko a dom 50km z Brna, takže když tak osobákem do Střelic a pak 32km.
        Jak to kolo zlomím a postavím na kloub, tak to má průřez kočárku, tak nějaká šance na úspěch je i pro umístění v autobusu. Nějaká...
        Problémy nastávají v případě těch jejich vozíků v provedení na převoz oken... Tady jsem narazil i v rychlíku, bo autobusy neměly uprostřed kočárkový ostrůvek a do podpalubí je to moc namáhavé, jako zdvihnout s ohnutýma zádama padací víko :-D Naštěstí to bylo jen těch 20km do Třebíče.
        Ty výluky, kdyby aspoň nebyly skoro každý rok, popř. jak letos celý rok...
        Nekonečné opravy opravených oprav.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2024
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

               

          No, hele, kdyby bylo nejhůř, tak jestli je tvá tříkolka složitelná, tak bych svoji nechala po akci v práci a někam směrem k domovu tě přiblížila autem. (Na Zastávku např. nebo podle potřeby i kamkoli dál.)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2024
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

                 

            Do Střelic se lokálkou dostanu i elektrickou :-D V panice su hlavně pro ukázkovou kondici. Ale beru to jako nácvik, jak pojedu naložený do Bučovic kvůli dojetí štafety.
            Na druhou stranu, kondici jako Radek může mít přece každý :-D
            Na kole z Brna o půlnoci jsem zatím musel naštěstí jen jednou. Za 6 hodin vyprahlý jak Sahara jsem si na pondělí vzal dovolenou na vyspání :-D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.06.2024
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

         

    Tak jo, přidal bych se.
    Není to kvůli té věži :-)
    (Může být klidně zas až po obědě.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2024
    Autor: Radek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

           

      Hurá! Tři lidi už se dají považovat za vyjížďku. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2024
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

             

        Tak to se snad dá považovat i v jednom člověku, ne?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2024
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

               

          OK, měla jsem napsat "vyjížďku Lontbentu". To v jednom člověku není, ve dvou ... jakeš takeš ... ale ve třech už jo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2024
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

                 

            Hele a když je vás míň než tři, tak je to co?!?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.06.2024
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

                   

              To beru jako víceméně soukromý podnik.
              Ve dvou lidech si akce domlouváme tím, že si napíšeme (a s Arnoštem jsem ten termín už měla předem zkonzultovaný). U veřejného vyhlášení tak nějak defaultně předpokládám, že to bude víc. Ale už se mi stalo víckrát, že jsme jeli jen dva. Snažím se vzpomenout, zda jsem někdy musela vyrazit jen sama a myslím, že ne.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.06.2024
              Autor: Ifča
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

                     

                A to já na vyjížďky vyrážím sama docela ráda.
                Akcí jsem se od roku 1997, kdy jsem začala jezdit na kole, napořádala tak nějak víc než dost - teď si vyjížďky v jednom (max s jedním kamarádem) vysloveně užívám.
                Každý to holt máme jinak :o)))

                Ale to jsme odbočily od tématu. Díky za objasnění.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.06.2024
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

                       

                  Ale jo, já vyjíždím sama nebo ve dvou taky ráda. Ale pak to neinzeruji jako akci - a o to mi běželo.

                  No, uvidíme. Ještě jsou v záloze nějací účastníci, co tu vůbec nejsou registrovaní a přesto občas přijedou.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.06.2024
                  Autor: Ifča
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

           

      Tak dobře, Akátová věž před obědem i po obědě :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2024
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

         

    Tak nakonec nás bylo pět! Snad neporuším GDPR, když napíšu, že k přihlášeným se přidal i neregistrovaný Nink se synem.
    Beztak nikdo nefotil, tak bližší dokumentace chybí.
    Stoupání na Akátovou věž bylo nějak prudší, než když jsem je před nějakými patnácti lety i kily jela naposledy. :-) A nemohu to ani nikomu vyčítat, protože ten nápad byl můj...
    Rozhledna byla, oběd byl. Cukrárna byla už jen ve třech a v úžasném biotopu v Chrlicích jsem se nakonec koupala jen já (a Arnošt mi ze břehu fandil). Místečko jsem objevila v mapách náhodou, když jsem hledala, zda je v okolí trasy možnost se někde svlažit. Není to dostupné autem (od parkoviště nějakých možná 500 metrů) takže tam nebyly takové davy lidí, jak se dají na koupališti jinak touto dobou v neděli odpo čekat.
    Doufám, že všichni dorazili (případně dorazí) domů v pořádku a že se zas potkáme při nějaké akci v červenci.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2024
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

           

      Bylo to pěkné, díky.
      Příjezd domů něco po šesté, vše v pořádku.
      Svlažit to tedy chtělo, tak jsem si hned napustil vanu. Ale horkou. Potom nezbylo, než přebíjet to zmrzlinou...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2024
      Autor: Radek
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

             

        Jaké množství zmrzliny spotřebuješ na jednu horkou vanu?!? :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2024
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: LontBent 2024 - Akátová věž

               

          Asi půlku, ale ne ve vaně, až po.
          Druhá půlka padla hned další den.
          Tiramisu od C-d'-O.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.06.2024
          Autor: Radek
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cykloputování červenec

Hledám: Cykloputování červenec
11.06.2024
Ahoj. Přibližně v termínu 16.-31.7.2024 se chystám vyrazit na nějaké vícedenní cykloputování natěžko, destinace…

Hledám: Holčinu na vyjížďky

09.06.2024
Najde se tu nějaká žena nejlépe nekuřačka z Prahy nebo blízkého okolí se zájmem o cyklistiku? Na věku nezáleží a…

Hledám: kamarádku

06.06.2024
Ahoj, hledám kamarádku okolo 45 let z Prahy a okolí, která také ráda (cyklo)cestuje a nemá s kým. Jsem muž z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024