reklama

Podzimní sraz Nakole 2024

Termín: 27.09.2024
Místo: Žďár nad Sázavou, Krucemburk, kemp Moře u rybníka Řeka

Ahoj kamarádi nakoláci, rádi bychom vás s Ivou pozvali na Podzimní sraz Nakole 2024. Vybrali jsme krásnou lokalitu na Vysočině v okolí Žďáru nad Sázavou se základnou v kempu Moře u rybníka Řeka. Všechyny potřebné informace o kempu najdete na webové stránce www.morerybnikreka.cz
Sraz účastníků bude…

Datum: 19.05.2024
Autor: mildakh
  • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

         

    timto hledam spolubydlici do kajuty.......

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2024
    Autor: wíla
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

         

    Využili jsme s Ivou volný víkend, objednali pěkné počasí a už máme připraveny trasy. Komplet jsme je projeli a provedli drobné korekce, aby bylo vše bezpečně průjezdné na trekovém kole. Tudíž i lehokoláci vše projedou.
    Ubytovali jsme se s dodávkou na louce v kempu a vyzkoušeli i zázemí, vše je použitelné :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2024
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

           

      Vidíš já si říkal v sobotu, že ta dodávka je mi povědomá když jsem jel kolem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2024
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

             

        V sobotu jsme byli někde u Devíti skal...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.06.2024
        Autor: mildakh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

               

          Teď v neděli byl kemp o poznání plnější.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.06.2024
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

         

    Lehce povytahuji a připomínám, že rezervace míst končí 10.července. Tak neváhejte :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2024
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

           

      Rád bych, ale je mám tu časový konflikt. Je mi zo líto. Ahoj Brahma

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2024
      Autor: Brahma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

           

      Opravuji - rezervace pro ubytování v kajutách ... aby nevznikla nějaká fáma :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2024
      Autor: mildakh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

           

      Tak se dívám platbama a žádnou zálohu jsem neposílal. Musím se objednat!!! Díky za připomenutí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2024
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

             

        Poslal jsem zálohu, ale jestli a s kým budu ubytován teda netuším.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.07.2024
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

           

      my už máme objednáno, vzhledem k místu jsme v kajutě pro tři jen dvě :-), ale kdyby opravdu neměl někdo kam složit své znavené tělo, může se přidat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2024
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

             

        My mame 3luzkovou hned vedle :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2024
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

           

      S Jardou máme dvoulůžkovou kajutu rezervovanou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2024
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podzimní sraz Nakole 2024

         

    Průběh rezervace: Zavolal jsem a domluvili jsme se, že pošlu mail. Ten se vracel, že nejde odeslat. Při druhém pokusu už jsem si i přečetl, že jako proč - a že prý spam. Až pomocí jakýchsi hesel a kódů se to nakonec úspěšně povedlo odeslat, údajně.
    Nic se ale nedělo a tak jsem tam dnes radši zavolal - nepřišlo jim nic. Radil jsem, ať se paní podívá ještě do spamu - a tam to měla, kupodivu prý i dvakrát.
    Tak to s tím mailováním máme (co bych taky zadarmo chtěl, že.)
    Volná byla už jen třílůžková kajuta, účtovali by mi jen dvě lůžka. Kdyby se ještě tak vlezlo i kolo...
    Pro srovnání, teď na jednom místním srazu jsem jako jediný bez stanu ochotně platil za chatku 900 Kč za noc - a to bylo už včetně slevy za tři neobsazená místa. Chatky pěkně velké - akorát že lezlo se do nich po úzkých železných schůdkách asi metr vysoko...
    Ale - dostal jsem ho tam! (a taky ven)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.07.2024
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

253 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024