reklama

Rychlý MTB s držáky na nosiče

Prosím o radu. Na občasný závod v málo technickém terénu potřebuji horské kolo. Zároveň ale běžně jezdím na silnici nebo na gravelu, nemám prostor na tom kole ještě nějak hodně trénovat. Takže bych preferoval spíše kolo, které zároveň použiju k dětem - kam prásknu sedačku, nosič atd. Abych nesušil doma samostatné stroje.
Je mi jasné, že to je dost hloupá kombinace, ale přesto - existují nějaké rychlé (asi hliník) rámy s úchyty na nosiče? Nebo jen rychlé rámy versus "turistické" rámy? Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.05.2023
Autor: FilipC
  • Re: Rychlý MTB s držáky na nosiče

         

    Musíš se na obrázku toho kola podívat, zda tam jsou vidět ty díry pro nosič. Nehledej karbonový speciál a fula. Hledej horáka s pevnou zadní stavbou, hliníkovým rámem a střední třídy a koukej, zda tam má na rámu díry na nosič. Najdou se. Mám takového oslíka od Štěrby, má to kotoučovky a vzduchovou vidlici a současně na něm mám standardně připevněný zadní nosič.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2023
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Rychlý MTB s držáky na nosiče

           

      Ahoj, díky, takto jsem zatím postupoval. Napadlo mě ale že někdo možná má větší přehled a věděl by o rámu, který už spadá do vyšších tříd a pořád splňuje to, co potřebuji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2023
      Autor: FilipC
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024