reklama

kamenej cykloshop v Praglu

Nazdarek,
potrebuji poradit, kde jse spokojeni s cenama, vyberem a obsluhou v kamenych cykloshopech. Zezacatku jsem kupoval u Sterby, ale cenove asi nejdrazsi. I kdyz vzdy poradil dobre.
Ted to stridam, ale mel jsem dve reklamace a v jednom se mnou prestali komunikovat a v druhem ochota prodavajiciho, a pak technika prijmaciho reklamaci super, ale dalsiho prodavajicicho pri vyreseni reklamace hruza.
Takze kde mam nakupovat ?

Jinak prefruji P4,P10,P3 centrum, ale kdyz bude potreba, klidne si zajedu.
dik Jivo

[ Zpět ]
Datum: 25.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
  • Re: kamenej cykloshop v Praglu

         

    Pokud muzu radit tak u sterby si kupuju veci max do ceny 100kč jinak muzu doporucit Krab cycles a Euro Bike... tak hodne zdaru

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pajana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kamenej cykloshop v Praglu

         

    Zkus tohle: www.bikeranch.cz
    Jsou na Praze 2.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Želva)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kamenej cykloshop v Praglu

         

    Cyklo Smichoff (nad Ženskými domovy) nebo www. cykloexpert s kamennou prodejnou v Dejvicích. Také nejsou špatní na Strakonické (naproti závodišti).

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Majan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kamenej cykloshop v Praglu

         

    osobne nakupujem 99% veci bud bikeranch na palackeho namesti alebo smichoffbike nad zenskymi domovmi. v oboch pripadoch som spokojny s obsluhou a pristupom.rozdiel v cenach neviem posudit. nie som ochotny kvoli 100 CZK behat po prahe. (netyka sa samozrejme noveho kola)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: pierko
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kamenej cykloshop v Praglu

           

      jj, dik vsem za typ. Vse jsem nesehnal, ale udelal jsem si prehled.
      Docela me prekvapil nejaky kram na Strosmarejaku (na radu od kamose). Pristup super. Pak jsem jeste testnul Kraba, ale tam maji spis ty lepsi veci nakolo. Ale asi se i nejak mrknu na ty dalsi.
      Ale nejde o 100CZK. Ale kdyz si clovek po dlouhe dobe koupi poradnou pumpicku, prijede domu a hnes se ulomi ten bazmek, kterym se mirne stahuje ventilek, tak ho to nasere. Co, kdyz se to stane v lese mimo civiliaci ?
      Ale pristup prodavacu pri reklamaci super. Pak se tam nedalo dovolat a dneska jsem tam sel. (asi po mesici a 2dnech). Reklamacni technik nebo sef v poho. Prej nemaj a vrati me penize nebo at si neco vyberu. Protoze jsem platil kreditkou a stejne plno veci potreboval, rek jsem ze si neco vezmu. Ale prodavac byl proti. Chtel me vnutit pumpicku. A to ja si kupoval s manometrem a tu zadnou nemeli. A hlavne jsem si koupil jeste drazsi, bez umelohmotnejch bazmeku (na radu znameho). Prej ale muzu jen pumpicku. A to me nasvalo. A byl to jedne z vyse zminovanych kterej me doporucoval i znamej a vetsina personalu je opravdu ochotna.

      No a pak jsem se v jednom kramku v Repich bavil s prodavacem o kolech. Cekal jsem na vycentrovani a byl super. Koupil jsem si tam pak i tricko eleven. Domluvil jsem se s nim, ze se pak ozvu s mejlem a on me neco doporuci. Ale to tricko zacalo 3den uz cuckovatet. Tak jsem mu o tom psal. Ani se neozval. A abych jel reklamovat tricko pres celou Prahu, na to pecu. Zatim je pouzitelne. Ale kvalitu prodejce poznate opravdu az v pripade reklamace.
      No, ted teda budu jezdit na nakupy na ten Strosmajerak. Mam to sice daleko, ale spokojenost a kamos tam ma znameho. Takze snad i nejaka protekce.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

422 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024