reklama

Pokuta za pád na kole

Včera jsem v novinách četl,

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=170&r=z...

že pokud spadnu z kola a nadřu si nos můžu se od naší policie dočkat i pokuty 25000,-. Co s tím. Zdá se mi, že naši zákonodárci se znaží všemožně vytlačit cyklisty ze silnic. Ne že by mi to až tak vadilo, stejně jezdím raděj po polňačkách. Ale jak postupovt při pádu a zranění na silnici? Odplazit se na nejbližší polňačku? Tam silniční zákon neplatí? Nebo schovat kolo a tvrdit, že jsem byl na procházce (tím pádem jsem chodec) a zakopnul, ale co trtry a dres?......

[ Zpět ]
Datum: 25.07.2006
Autor: papaon

Nejlépe hodnocené

3 hlasy
  • Re: Pokuta za pád na kole

         

    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2980

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pokuta za pád na kole

         

    na procházku můžeš jít i v noční košili - to žádnej zákon nezakazuje (pokud tedy nejde o dámský model v průsvitné verzi - to bys mohl být popotahován za veřejné pobuřování a ohrožení mravní výchovy mládeže)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pokuta za pád na kole

         

    to radka a všem osatním se omlouvám za nepozornost a nedůsledné sledováni diskuze

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: papaon
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pokuta za pád na kole

           

      ...když se nestalo nic horšího :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

514 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024