reklama

Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám a třeba půjde kolem někdo, kdo ví. Sháním zapletená kolečka na Yedoo Steel S1616. Drží už jenom silou vůle. V Intrea jsem je loni sehnala, ale letos už zřejmě žádná kompatibilní nemají. Uměl byste mi někdo prosím poradit, kde je sehnat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.05.2022
Autor: marvan
  • Re: Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

         

    Obrať se přímo na jejich webu, bo každý výrobce kolobek má vlastní rozměr zůženého náboje. Prodávají na svých webech přímo hotové výplety, značkově naceněné. Holt důsledek proprietárních nábojů.
    Tuto nekompatibilitu asi nečeká nějaká standartizace viz. pevné osy na kolech, že.
    V jakémkoliv obchodě by se stejně na výrobce obrátili pro ten náboj.
    http://www.yedoo.eu

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2022
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

         

    Maximálně Tě odkážou na mapu svých zastoupení
    https://www.yedoo.eu/cs/prodejci

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2022
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

430 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024