reklama

motor se 6x za minutu vypne

dobrý den mám problém s nově postaveným elektrokolem vlastní výroby se středový motor Yamaha ale řídící jednotku mám univerzální 36v 350w. přidání plynu se motor pěkně plynule rozjede ale po chvilce začne kolísat stylem že během minuty 6x třeba přidá a šestkrát se vypne a už nemá takový výkon jak při rozjezdu tohle se vše děje třeba po třech minutách jízdy. tím jsem tuhle jednotku měl na druhém kole který mám osazený motorem bafang tam ty problémy vůbec nebyli a kolo bylo schopné v klidu jet 50km/h. nové kolo jsem použil původní baterii i původní páčku plynu. už jediné co mě napadá takže kabeláž k motoru je moc dlouhá je delší o 50 cm oproti oproti kolu kdy byl namontována předtím. takže vzniká otázka jestli to může být motorem a nebo délkou kabeláže motoru. moc děkuji za nějaké poznatky a nebo rady čím by to mohlo být

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.09.2021
Autor: cohy
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

477 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024