reklama

BBS1+2.... klika každá jiná?

Mě napadlo jestli je možné dát na středovou osu se čtyřhranem u středových motorů Bafang BBS levou šlapací kliku místo originální rovné, za starší zahnutou z trojtalíře se čtyřhranem. Získal bych možná i symetrii pro nohy a ušetřil bych za ty drahé kliky co se vyrábějí, myslím Lekkie. Jestli někdo má zkušenost at nesundávám zbytečně levou kliku :-) Uvažuji nad tím hlavně proto že se někdy klepnu do kotniku při šlapaní protože kliky jsou rovné, což mi vadí. Sice to bude vypadat asi divně, jako každá bota jiná, ale efekt by to mohlo mít.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.06.2021
Autor: patan
  • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

         

    Já si myslím, že za vyzkoušení se nic nedá. A klika je dole 1 2. Jo a když každá jiná? kdo na to bude koukat :-) Jinak obrousit a nastříkat na jednu barvu :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2021
    Autor: Zenddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

           

      Tak já to určitě vyzkouším, ale nejvíc práce mi dá vykopat kliky ze sklepa kde je mám někde dole zaházené :-)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2021
      Autor: patan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

454 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024