reklama

Asi ohnutá vidlice

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně vidlice. Před nějakou dobou jsem projel hodně hlubokou díru kde jsem zničil ráfek (prasknul) od té doby mi přijde kolo (lehokolo) více neposedné. Po mnoho zkoumanich čím by to mohlo být jsem došel k závěru že je asi ohnutá vidlice.

Můj dotaz zní, jak poznám že je vidlice ohnutá? Je nějaké pravidlo či finta jak to změřit?

Jedna se o 20" kolo

Diky za odpovědi.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.05.2020
Autor: Ozzák
  • Re: Asi ohnutá vidlice

         

    Nejdou pustit řídítka, táhne to do strany. Když vidlici vymontuješ a do krku vložíš dlouhou rovnou tyčku a držíš to šikmo, aby se tyčka gravitací vyrovnala s krkem, tak na těch šavlích vidíš odchylku. Favorití vidlice se takhle dá ve svěráku rukou srovnat. U jiných vidlic nevím, neznám.
    Po ráně, kde praskne ráfek se dá očekávat zkřivení vidlice.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2020
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

458 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024