reklama

Boty SPD Answer a jiné

Máte někdo zkušenisti z boty answer, nedočetl jsem se o nich ani v popisu produktu jestli se jedná o závodní boty anebo o turistické. Anebo doporučujete Axon či jiné. Cenově to chci pořídit okolo 2000 kč, tak jsem přihoďte nějaké vaše zkušenosti.

[ Zpět ]
Datum: 10.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (cangu ([email protected]))
  • Re: Boty SPD Answer a jiné

         

    Boty Author Answer mám druhým rokem a jsem spokojen. Myslím, že stáli 1.500. Můžu ti je doporučit.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Autor: Biker65
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Boty SPD Answer a jiné

         

    Ahoj, jezdím už od Vánoc Answer Speeder http://www.progresscycle.cz/firma.asp?ID=30 a jsem max. spokojen. Sešité jsou výborně, žádné odlepování. Jsou tvrdé, takže dá se pořádně opřít do pedálů. Jinak mají na spodní straně díry na kolíky (nejsou součástí bot). Jediný problém, který jsem zaregistroval je, že ty tři pásky jsou moc dlouhé, takže ten prostřední mi hodně přetahuje a pak dochází k tomu, že šmrncá o kliku, tak stačí věnovat asi 3 sekundy ohnutí dolů a připlácnutí k botě :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Boty SPD Answer a jiné

         

    Jaké jsou boty Answer netuším,ale já osobně jsem vyhlídnul asi tyhle boty Lake : http://www.x-bikes.cz/?id_zbozi=978&id...
    Momentálně mám taky Lake,ale mx80 a jsem spokojenej.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hnuso :-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024