reklama

Mam koupit kolo Merida Matts Sport 300 Disc 06???

Ahoj vsichni.Kdo poradi,jestli je todle kolo OK pro cloveka co si chce obcas trochu zajezdit.Spis rekreacne..dik za radu,popr jake jine kolo v cenove relaci kol 16 tis je lepci.

[ Zpět ]
Datum: 20.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Booh ([email protected]))
  • Re: Mam koupit kolo Merida Matts Sport 300 Disc 06???

         

    Tohle kolo nemam, ale i kdybych mel, jako v kazde cenove relaci existuje takova fura podobnych kol, ze je to jen na tobe, co si vyberes. Nejvic ti stejne pomuze si kolo vyzkouset, jak ti sedi geometrie apod.
    Pro dalsi informace vyzkousej nejdriv "Hledat" nahore na strance, zadej treba "Merida Matts" a vyjede ti takova spousta prispevku, ze ti bude trvat dost dlouho se tim prokousat :) .

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mam koupit kolo Merida Matts Sport 300 Disc 06

         

    No já mám tenhle stejný model, ale rok 2005. Zatím vše jede bez problémů, teď se s ním dokonce chystám na závod, takže v poho. Ale jedna z věcí, které jsem měnil je určitě vidlice, protože ta byla vážně hrozná. Můžeš si ji, ale nechat vyladit na http://www.tuning-test.cz/ a určitě tu bude mnohem lepší. Takže asi tak :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mam koupit kolo Merida Matts Sport 300 Disc 06

           

      Mam tohle kolo asi rok a jsem s ním celkem spokojený.Ale má fakt problém- ta STRAŠNÁ vidle!!! Jinak fakt O.K.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaneba)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

440 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024