reklama

poradte dik crussys

čau vyměnil jsem 9 kazetu 11-36 za 10 11-42+ řazení na kole crussys při jízdě 1až 9 v pohodě na 10 42zubu mi to piše na displeji error motor škubne

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.12.2019
Autor: izi
  • Re: poradte dik crussys

         

    Asi to máš rozbitý, dej to do servisu

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2019
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: poradte dik crussys

         

    Systém toho kola jsi moc nepopsal.Pokud tam bylo originál 9 převodů a devět jich funguje, tys tam přidal desátý a ta elektronika neví,co to je,tak tam musí být nějaký snímač,který jí řekne,že to je něco navíc,co tam nepatří.Otázka je,jestli to pozná desátý převod,nebo jiný převodový poměr mimo stanovený rozsah.To Ti řeknou nejspíš v servisu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2019
    Autor: DAVID7001
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

484 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024