reklama
Země: Indonésie Indonésie

Na kole po Indonésii

Ahoj!

S manželkou už roky přemýšlíme o tom, že sbalíme kola a vyrazíme procestovat indonéské ostrovy. V plánu máme Bali, Lombok a Komodo. Máte někdo s takovou cestou zkušenosti? Dále mám obavy z přepravy kola letadlem. Je nějaká letecká společnost, která lítá tyto směry a uměla by nám přepravit kola?

Kvůli tomu, že neumíme tolik anglicky, pojedeme nejspíš zkrz cestovku. Trochu jsem googlil, našel jsem tuto https://www.bali-indonesie.cz/. Je tady někdo, kdo s nimi má nějakou zkušenost?

Předem díky za odpovědi na ne úplně tradiční dotazy. :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.08.2019
Autor: Standa82
  • Re: Na kole po Indonésii

         

    Měl jsem podobnou cestu k vám v Malajsii, možná budete muset připravit spoustu věcí potřebných pro tak dlouhou cestu. A měli byste projít cestovní kanceláří, abyste byli během cesty aktivnější

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2020
    Autor: Alanpandew
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Na kole po Indonésii

         

    Jen můj názor(ne rada): Chystat se procestovat Indonésii na kole a jet s CK jen kvůli nedostatečné znalosti jazyka je dost demotivující. Na jednu stranu určitá jistota- na druhou(i při přípravě všeho ze strany cestovky)jisté "podřízení se" a ztráta svobodného rozhodování, za to vše ještě platit. Možná preferujete takový styl cestování na kole- já bych se ale raději doučil jazyk aspoň na úroveň dorozumění(což se v budoucnu jistě využije)a preferoval volnost(která je na cestování "kolmo" to nejhezčí)- ale někomu vyhovuje poznávání zemí organizovaně, se vším zajištěním a tím se okrádá o spoustu zážitků a situací, které s CK nikdy nezažije...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2020
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole po Indonésii

         

    vypadá to jako reklama na cestovku nebo to není reklama?
    V indonésii bych se na kole dost bál.nejezdí tam na kole už ani místní.Všichni používají skůtry. Byl jsem tam s koloběžkou a nakonec jsem si půjčil skútra taky 4 dolary na den benzin levnej.Stav silnic a chaotická doprava naprosto nevyhovující pro cyklisty. Na ostrůvkách vedle Lomboku gili Air,Meno a Travangan kde jsou zakázané spalovací motory jsem si kolo půjčil.Mezi pár koňskými povozy to tak nebezpečný nebylo.
    Indonesie na měsíc bez cestovky a znalosti angličtiny ve mě zanechaly nezapomenutelné zážitky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2020
    Autor: mech
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

457 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024