reklama

vyber MTB - sada Alivio

nazdarek, chtel bych si koupit kolo pro rekreacni jezdeni. Usoudli jsem ze pro mne by bylo vhodne postavene na sade Alivio. Author ma ve sve nabidce kolo BasicSx postavene prave na Aliviu ale u jinych vyrobcu jako treby Kellys nemuzu zjistit(z jejich znaceni) zda je opravdu cele postavene na dane sade nebo to ma treba z te sady jen prehazovacku a presmykac a ostatni bude nejaky "smejd". MAte nekdo zkusenosti, muzete mi poradit? treba jineho vyrobce. dik

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (dragonFly)
  • Re: vyber MTB - sada Alivio

         

    TADY máš Kellyse, sám používám Mobstera. http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyeM)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • vyber MTB - sada Alivio

           

      Ahojky! Já jsem si koupi asi před 2 roky kolo Od Rock Machinu. Bylo ve slevě z 12 tis. na 8 tisíc. Nevík kolik chceš do toho kola vrazit? Byl to kros 250 starší verze ale měl dobrej rám, přehazovačka byl ten nejlevnější z tý sady co má shimano, přesmykač jsem měl od Acery. Tak jsem si koupil i přehazovačku od Acery ale zjistil jsem že nedělá Acera páčky na 7 kolečko tak jsem si koupil středy od Deore se zadníma kolečkama na 8 převodů a koupil jsem je! Teď jezdím s přesmykačem,přehazovačka,páčky od ACERY A MŮŽU ŘÍCT ŽE JSEM SPOKOJENEJ! Jestli chceš tak se ozvi! Zatím Čau Tom

      [ Zpět ]
      Datum: 26.09.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

462 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024