reklama

Jak řešíte zamklý záchod?

V našem zemědělském podniku žně pominuly, oslavili jsme dožínky a bereme dovolené abychom si odpočali před podzimními pracemi.

Taky já jsem si vzal dovolenou, nastartoval auto a jeli jsme s manželkou cestovat po vlastech českých. Měli jsme namířeno na Prahu a tak že vyzkoušíme, jak odsejpá po dálnici. Krásně to odsejpalo, na tacháči 130, no paráda. Ale moja, že mám zastaviť, že musí na stranu. Tak jsem jí řek, možná musíš ale nemožeš, tu se nesmí zastavovat, jedeme po dálnici, je tady benzinka na každém kroku, tak to vydrž.

Vydržela, na mne taky přišlo to nutkání, tak raději dřív než později a zamířili jsme na tu místnost. Jenže ouha, pokladnička a dokonce patnáct korun, drobné že rozmění u pokladny. Tak jsem se nasral a že du se vysrat nekde venku. Moja říká, to je blbé, půjdu rozměnit stovku. Když chceš, tak plať, jsi nejak moc fajnová jsem jí říkal, já na toto nepřistoupím. Hajzlpapír mám v autě, tak pro něj do auta a šel jsem srát outdoor, měli tam u benzínky pěkné křoví, vysral jsem se teda tam a nebyl jsem sám. Byly tam desítky hromádek pod papírama, musel jsem dávat bacha kam šlápnu, protože mít v autě obuv od hnoje, no uznejte, muselo by se moc větrat. Ve dne to šlo, vyhnul jsem se úspěšně těm hromádkám ale v noci bych jim šel srát na beton. Já se živím rukama a nebudu na takovou zlodějinu přistupovat, já teda ne!

A jak to řešíte vy, když vám někde zamkli záchod? Já jim to teda klidně složím před dveře. Jestli někdo myslí, že když lidem zamknou záchod, tak přestanou vyměšovat, to se pletou. Jak vy? Stepujete spořádaně před pokladnou anebo to řešíte v okolí takového podniku tak jak já?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.09.2018
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Kristova noho, medvěde!
    Tohle už není sranda. Tohle je nemoc, kterou je potřeba léčit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2018
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Jinak ale šotolo, klidně se vyser v pravé poledne na Václaváku. Za debila budeš sám za sebe.
      Ale pak laskavě vem igelitovej pytlík a to svoje hovno si do něj nasoukej a odnes do sudet.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2018
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Á, stoupenec vědeckého fekalismu se nám opět projevil.
    Tohle ale už hraničí s úchylností.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2018
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Jsi opravdu Cikán Šotolo nebo nejsi? Začínám mít pochybnosti když to řešíš, protože opravdový Cikán by nějaké sraní v křoví neřešil protože je to pro Cikána normální věc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2018
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      No prostě schíza. A také snaha vyprovokovat rasovej konflikt.
      Nevíte někdo, proč to medvěd zkouší?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2018
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Vypadá to, že se Honza zapletl v Sudetech s Alešem a protože zrovna není žádná gaypride, tak řeší problém medvědího hovna ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.09.2018
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Jj, škoda, že mu nikdo z blízkých doma neřekne, že by se měl léčit.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.09.2018
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Nemůže napumpovat kolo, tak se nudí...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.09.2018
        Autor: radka
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Rasovej konflikt z toho nebude, jsem zvyklý. Někdy si dám do profilu fotku jak stojím před traktorem abyste už viděli, že opravdu nevypadám jako medvěd v lese ale Cikán jak poleno.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.09.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Takovou fotku jsi měl nechat na té své velectěné hromádce u benzinky.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.09.2018
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Tak se už nezlob. Anebo vy gadžové snad neserete?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2018
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Já nedělím lidi na bílé a černé.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2018
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          No, cikán by o sobě neřekl a už vůbec nenapsal, že je cikán...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2018
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            ...to teda nevím proč- poznám ve svém okolí více takových(slušných), kteří se za to nestydí a když se o nich mluví jako o Rómech, sami se ohradí,že jsouhrdí nato že jcou cikáni....To se asi uráží ti z Chánova. ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.09.2018
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Jediného cikána jsem slyšel jen v rádiu a to emigrovaného. Všichni v mém okolí byli jen romové.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2018
              Autor: Arnošt905
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                ...ty poznáš cikána podle hlasu? :-O ;-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.09.2018
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  :-D To podle dialektu často ano, ale to o sobě prohlásil ten emigrovaný cikán, co dělá britského policajta :-D

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.09.2018
                  Autor: Arnošt905
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  Já tedy ty co žijí u nás jo! Minimálně 95% z nich. Těch pět procent, to stejně nejsou žádní Cikáni, ale normální neparazitující lidi, jen třeba trochu opálenější ...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.09.2018
                  Autor: PepikW
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Také takové znám.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2018
              Autor: petrp
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Nejspíš je to prostě kus od kusu, stejně jako ve všech etnikách a společnostech. Osobně mi je ceklem jedno, jak se kdo cítí a jak se oslovuje. Jak komu libo.
              Ovšem neznám nikoho, Cikána, Roma, Eskymáka, Laponce, Sáma, Inuitu, či Slovana, který by v každém svém proslovu, ať už o čemkoliv, vždy zdůraznil, že třeba: Já jsem Cikán, Rom, Sám, Laponec, Inuita, Slovan...dosaď co chceš, a proto dnes výjde slunce a bude hezky.
              Ty někoho takového znáš?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2018
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                ...neznám- myslím si, že proslov je vždy někým uveden a pokud není, není to třeba zdůrazňovat, prtože to až tak důležité není- spíš jde o to, co řekne. Nebo ty se snad představuješ "těší mne- češka ..."? ;-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.09.2018
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Jim to ale asi jedno neni.
                Otevřu Romeu:

                "Dívka z chudé romské rodiny vyhrála ..."
                "Vrahovi, který zastřelil Roma v Chomutově ..."
                "Světový romský festival Khamoro ..."
                "Nevěřil jsem, že může vyhrát Rom ..."
                "Makedonští Romové objektivem německých ..."
                "K vidění je i slavný cyklus o Romech ..."
                "Jako Rom se odjel hledat do Indie ..."
                "Manifest romské akademičky Ethel ..."
                ...
                ...
                ...

                Sami se vyčleňují. A stejný pocit mám i když poslouchám ty naše místní - je to jen My a Oni.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.09.2018
                Autor: PepikW
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  To je jistě zajímavé, nicméně já osobně nehodlám dělat medvědovi radost a tady v tom fekálním tématu rozebírat cikánství či romství jeho fiktivního vyměšovacího "hrdiny".
                  :-))

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.09.2018
                  Autor: Lanna
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  Zapomněl si na Romské diskotéky, volbu Miss Roma a podobné akce, které by nemohly mít ekvivalent ve většinové společnosti.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.09.2018
                  Autor: petrp
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  A co Rómská pečeně? Diškriminácia!

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.09.2018
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Prakticky od mládí žiji v sudetské vesnici, kde jsme cikáni jenom my. Pro všechny sousedy a spolupracovníky jsem Cikán a žádný Rom. Já o sobě mluvím jako o Cikánovi a lidi o mně mluví jako o Cikánovi.

            Možná svůj cikánský původ nadměrně zdůrazňuji. Ano, je to hendikep být Cikánem, pociťuji to když se vzdálím za své dědiny a přijedu někam, kde mne neznají. Doma se s projevy rasismu nesetkávám. Vybudoval jsem si postavení spolehlivého člověka, řekněme integrovaného Cikána a to považuji za své osobní vítězství, možná proto mám sklony častěji zdůrazňovat, že jsem Cikán. Nekradu, neparazituji, děcka posílám do škol, nežiji z podpor a naopak já jsem daňovým poplatníkem, chodím do práce a to není u nás Cikánů samozřejmé. Považuji se za Cikána, který zvítězil nad svým cikánským původem. Tak proto Cikán a žádný Rom. Nemám toto slovo rád. Proč? O tom jindy.

            Jsem taková černá ovce (vlastně bílá ovce) naší cikánské rodiny. Mám sourozence, nepracuje z nich žádný. Všichni jsou na podpoře a jsem za to kritizován. Udělali jsme si s manželkou výlet v naší Feldě. Navštívili jsme rodinu. Nevydařilo se to. Nechtěl jsem o tom mluvit, chtěli jsme o dovolené navštívit všechny, krev přece jenom není voda. Ale poslouchat že se mám napudrovat tím pudrem na dětské prdelky, že jsem na té Moravě zbělel a takové narážky, tak to přece jenom nemusím. Byli sice ožralí ale předčasně jsme jeli domů.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.09.2018
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Tak to je mi tě líto, Šotolo (ostatně je mi tě líto od samého začátku). Dvojnásobně diskriminován, to je fakt životní smůla.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2018
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Není v tom sám. V podstatě jsem to slyšel už mnohokrát. Už jenom docházka na střední školu je brána jako odrodilství.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.09.2018
                Autor: petrp
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Cikán nebo poleno, to je fuk! Až z podrobného profilu jsem se dozvěděla, že máš i kolo. Ale nečetla jsem od tebe žádný příspěvek se zážitky z výletu na kole. Snad zde nejsi jen na hovno! :-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2018
          Autor: plusjedna
          Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Staré kolo Favorit, ještě z doby učení. Tady na ten web jsem se dostal tak, že jsem se pustil do jeho opravy. V tom by nebyl problém, jsem vyučen opravářem zemědělských strojů a kolo se od strojů zase tak moc neliší, vždyť kolo je taky vlastně jenom stroj. Chtěl jsem ale zjistit jestli kolo opravit s původními součástkami anebo dát nějaké modernější.

            Do diskuze jsem nešel, protože co jsem chtěl vědět jsem se dozvěděl z již existujících diskuzí. Nakonec jsem Favorita zmodernizoval, ale moc nejezdím. Nemám čas ani moc chuť jezdit. Je to tady v Sudetech kopcovité a já nejsem nejmladší. No na hovno:)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.09.2018
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Vědí pane, voni s tím jejich lejnem maj nějakou práci a náklady. Až budou srát zlato a drahý kamení, tak platit nebudou muset a všude je budou zvát s úklonou.... Podle názvu jsem myslel, že se ptáš, jak se řeší hajzlík zamknutej tak, že nejde použít... (třeba neobsazený nádraží, nebo mimo provozní dobu) a ne normální stav, kdy zaplatím, odložím odcházím. Pokud ti je líto pár kaček, nos si sebou nočník, nebo psí pytlíky, odkládej do toho a likviduj doma. Pokud necháváš prezenty na ulici, opatři je prosím vizitkou, aby každý věděl, s kým má tu čest.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2018
    Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Bod.
      To se to odkádá vizitka cikána šotoly po dožínkách na zasloužené dovolené, když ve skutečnosti se ....vyprázdnil... a to doslova....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2018
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        ...místní trol a provokatér.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.09.2018
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          ...je OK, že jste objevili provokatéra, ale:
          1.je to v poslední době zajímavý téma- tím nemyslím sraní v přírodě či nasírání místních diškutérů
          2.v návalu "zlosti" nikdo z odpovídajících neodpověděl na téma zamknutých WC na benzinkách.
          K Mich.001 poznámce jen tolik- benzinka je "záchytný bod" pro motoristy se všema službama(mezi něž patří i WC/umývadlo) a všechny tyto služby má zahrnuty do cen zboží tu prodávaného. WC bylo vždy dostupné a otevřeno jako jedna ze služeb motoristům a to zdarma po otv. dobu stanice. Takže nevidím důvod na jeho uzavření a spoplatnění při zachování ostatních cen- v těch je totiž zahrnut i úklid/čistota okolí benzínky i WC, odvoz smetí, mzdy personálu a údržba příjezd. komunikace, tj. všechny služby s provozem související. Jak by se asi Mich.001 líbilo, kdyby před vjezdem na benzínku byla závora s automatem na 20Kč za vjezd, na stojanu by se pistol uvolnila po vhození 5Kč, dveře do obchodu otevřely za dalších 10Kč atd.? V restauraci není také WC zamknuto a klíč nedostane proti zaplacení- tam s úklidem práci nemají?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.09.2018
          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Já bych řekl, že cenová politika je na rozhodnutí konkrétního podnikatele, nikde není předepsané, že by záchod musel být zdarma nebo že by nešlo vybírat poplatek za vjezd/vstup do areálu a podobně.

            Vždy mě fascinují lidi, co přesně ví, která služba je kde započítána, jaké jsou náklady a co je přiměřený zisk... přitom ty záchodky klidně může provozovat někdo jiný než prodej benzínu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2018
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              jj, socik v nas. Vsechno zadarmo. Jako nedavno tady to nabijeni elektrokol v hospodach. Furt mame potrebu neco platit jinou cestou dvakrat, nez abych to zaplatili jednou a primo :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2018
              Autor: ronda
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Podle mne je veci kazdeho provozovatele, jak si tuhle politiku vstricnosti nastavi. WC neni nic automaticky zadarmo a v cene nejakeho zbozi. To by muselo byt nekde definovano v zakone, nebo v cene dalnicni znamky. Zaplatit si za sluzbu je jinak normalni, at uz je to sluzba jakakoliv. Cokoliv zdarma je budto benefit, lakadlo, nebo se provozovateli nevyplati starost se zpoplatnovanim.
            No a kdyz jsem jezdil po dalnicich, mel jsem vytipovano, kam jo a kam ne, kde jsem pak pripadne utratil neco navic. No a kde se neco platilo a bylo nutno, tak jsem holt chlup pustil.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2018
            Autor: ronda
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              ....celkově souhlasm- jen jsem chtěl upozornit na rozmáhající se "trhové" prostředí. Při cestách na kole stavím na benzínkách (když není daleko široko obchod) a všiml jsem si u některých velkých značek velká parkoviště a volně přístupné WC/umývárka a někde i sprcha jako služba- i u malých benzinek majitel má jako službu zdarma WC/umývadlo. Je mi jasné, že to nikde zákonem ošetřeno není- záleží na provozovateli a jeho přístupu k zákazníkům. Na dálnicích si to představit- při návalu několika autobusů s neukázněnými turisty, po nichž je WC jak po výbuchu bomby- moc nedovedu..:-(
              Horší případ je- a párkrát se mi to stalo- když WC sice je zamčeno, ale ani klíč není k mání pro "chybějící" přítomnost provozovatele...:-((

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2018
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Nektery benzinky to maji i tak trochu ze zoufalstvi zdarma a plati to ze sveho, aby prave takovy nestastny socky jako Sotola jim nehnojili u dveri, jak jsou zvykli z domova.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.09.2018
                Autor: ronda
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  ....spíš bych řek že se snaží "zalíbit" zákazníkům, ze zoufalství by žádný WC nebudovali ;-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 10.09.2018
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                         

                    Což je v kontextu debaty celkem nepodstatné. Podstatné je to, co zde velmi správně připomněl újezďák. Že totiž valná většina pump na českém území, ať už je vlastní kdokoliv, má toalety zdarma.
                    Osobně netuším, proč zrovna ta Shellka v Hoč-Počkách, si ústy vyfabulované postavy cikána Šotoly vysloužila těch, abych byla přesná, 41 hromádek, a navrch k tomu ještě rozlišovaných dle etnické příslušnosti.
                    http://automotofin.cz/shell-toalety-jako-zazitek/

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 10.09.2018
                    Autor: Lanna
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                           

                      Ale musíš uznat, že se mu ta diskuze o houně podařila pěkně rozmáznout :o)))

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 11.09.2018
                      Autor: radka
                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                             

                        To uznávám. To houno si fakt rozmazal snad všude. Ten pomník na pumpě si zaslouží, nadřel se na něj, hoch náš multinickovej, hodně:-))

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 11.09.2018
                        Autor: Lanna
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Jasně, to si musí každý provozovatel spočítat, co se mu vyplatí zpoplatnit a co ne, protože jsem slyšel už víckrát větu ve smyslu chodím nakupovat do marketu B místo A, protože tam mají záchod.

                A v kontextu tématu, přesně jak píše Ronda, taky si musejí spočítat, jestli raději dotovat provoz záchodu nebo pak řešit úklid nejbližšího okolí...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.09.2018
                Autor: Jrr
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Narazil jsem v Borzygniewu na pěknou kombinaci: Sprcha na žeton za 5 PLN, a k tomu vstup do umývárek/WC, tedy přístup k sprše na 1 PLN minci.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.09.2018
                Autor: petrp
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  ...dobrá kombinace- hlavně když je přístupná...:-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 09.09.2018
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            víceméně všechny benzinky mají podstatně vyšší ceny zboží než "klasické" obchody. takže v ceně to teoreticky "mají".
            ale stejně radši tu desetikačku obětuju a půjdu na wc, které je čisté, než jít na to zadarmo a poblejt se z toho.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2018
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Vyssi ceny maji i obchody kolem Staromaku, Vaclavaku a Karstejna. A zachody nemaji, natoz zdarma :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2018
              Autor: ronda
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Jo, stačí si na Seznamu pustit některou z Rubešových reportáží. Jsem zvědavej, kdy ho přejede auto.:-( Je to neuvěřitelně odvážnej chlap, holt mládí.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.09.2018
                Autor: abernathy
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Já jsem teda žádný nával "zlosti" nepocítila. Spíše nával lítosti nad někým, kdo řeší, jak při svém vyměšování nešlápnout svoji botou do cizího lejna a nezaneřádit si svoje auto.
            Za mě tedy: ať se klidně pan AJXOV vyměšuje veřejně třeba na chodníku, ale ať si pak po sobě to svoje lejno uklidí svýma rukama do svého auta a zlikviduje ve svém hajzlíku.
            Třeba pak zjistí, že Mich.001 má velkou pravdu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2018
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Pak možná i náš "Alešek" pochopí, že za 15 kaček se lehce vyhne šlápnutí do cizího a možná, ze své předešlé návštěvy, vlastního exkrementu. A že si tam, jako civilizovaný člověk, umyje ruce mýdlem pod bezdotykovou baterii a osuší si je bezdotykovým sušákem. A jeho stará si tam může klidně taky přepudrovat nos a upravit účes, a to vše, aníž by ji kdokoliv vyháněl nebo rušil nějaký bezdomovec či zdrogovaný spoluobčan.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2018
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Bylo by mi to u prdele. Je věcí majitele, jak si to zařídí, a mojí abych si spočítal jestli tam půjdu. Vyšší ceny na benzínkách a placený hajzlíky jsou daní za to, že je to u nosu a furt... je to tak v celý Evropě. Pokud se ti to nelíbí, můžeš ject klidně dalších 20 km do nejbližšího obchodu, nebo hospody (ty maj mimochodem hajzly zdarma taky často jen pro konzumenty a mě to též nijak nepohoršuje).

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2018
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              ....celkem s tebou souhlasím- až na to "pokulhávající" srovnání. Jestliže mají reštiky WC přístupné zdarma pro konzumenty, pak bys měl mít stejnou službu na benzínce při placení- jako zákazník, ne? Já většinou, když mám něco u prdele, tak právě hledám WC.. ;-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 09.09.2018
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Zjevná podnikatelská díra na českém trhu. Není důvod, aby to u nás nefungovalo jako třeba v Německu, Dánsku, Švédsku, Norsku.
                Dostatečně hustá síť dálničních odpočívadel s tou klasickou nerezovou wc budkou zdarma. Zároveň na pumpách placené WC v naprosto odlišné kvalitě, s bezdotykovým spachováním, oplachem prkénka, bezdotykovou baterií, super čistým přebalovacím koutem, prostě dokonale komfortní.
                Nyní tedy víme, co chceme. Stačí se jen do toho pustit a lidi ti za to ruce utrhají.
                Jenže ouha! Nemáme ani tu dostatečnou síť dálničních parkovišť, natož s budkou. Léta trvá už jen odstranění velkoplošných bilboardů. Někde asi bude zakopaný pes.
                Ve Skandinávií si taková odpočívadla s čistým vyhřívaným záchodem a umývárnou, lavičkami a stolečky, dětským hřištěm a třeba i krátkým procházkovým okruhem budují mnohdy samotné obce z vlastních peněz a udržují je vlastními pracovními silami.
                Jen nevím, zda by u nás ti, co chtějí kakání zdarma pro sebe, byli zároveň ochotni vrazit svůj čas a peníze do bezplatného kakaní pro cizí přespolní poutníky.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 09.09.2018
                Autor: Lanna
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  Tohle je třeba dálniční odpočívadlo před švédskou Uddevallou. Přijeli jsme tam ve čtyři ráno po dvaceti hodinách jízdy autem a plutí lodí. Už tam stálo několik karavanů a dva stany. Všichni tvrdě spali. Nechtěli jsme zbytečně třískat dveřma, cinkat nádobím a chrastit tyčkama od stanu, tak jsme prostě jen hodili plachtu na zem a zalezli potichu do spacáků. Normálka, nikdo na nás policajty nevolal. Ráno jsme uvařili kafe, použili nerezbudku na čůrání a umytí zubů, prohlédli jsme si informační tabuli a zde na odpočívadle rozestavěné repliky runových kamenů. V místním krámě koupili chleba a nějaké dobroty a po dalších dvaceti kilometrech zastavili na nóbl pumpě s nóbl toaletama, kde jsem strávila třicet minut v naprostém klidu a dokonalé čistotě. Takže pak, včetně sprchy a převlečení, člověk vyleze jako dokonalá dáma a může s naprostým klidem na společenskou návštěvu.
                  Seveřané jsou na to zvyklí. Ty země jsou tak dlouhé, že i víkendová návštěva babičky na venkově znamená často přespání po cestě na odpočívadle.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 09.09.2018
                  Autor: Lanna
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                         

                    Když si vzpomenu kolikrát v životě jsem tyhle často zapadlé, otevřené, všem přístupné, vyhřívané a osvětlené nerezbudky použila třeba po pětidenním treku v horách, kdy to celé propršelo a byla zima... Kolikrát jsem se v nich umyla žínkou od hlavy k patě, včetně vlasů, osušila, převlékla do suchých hadrů. A pak, samozřejmě, po sobě uklidila a vytřela, protože vše k úklidu bylo taky na místě a zjevně každý po sobě uklidil.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 09.09.2018
                    Autor: Lanna
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Navíc, každý správný hospodář odkládá do své senkrovny.
      https://www.youtube.com/watch?v=fti2l5d-_0U

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Dodržuj zákon Mojžíšův
    Deuteronomium 23,13 Venku za táborem měj vyhrazené místo, kam budeš chodit na stranu. 14 Ve své výstroji budeš mít kolík. Když si půjdeš ven ulevit, vyhrabeš jím důlek a potom své výkaly přikryješ.
    Co tam máš dál za problém se kterým si nevíš rady?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2018
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      To platí pro Židy. Já nejsem Žid.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Ty ses blbec, žádnej židák. Souhlasí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.09.2018
        Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Vy si serte po židovsku a nás nechejte srát po cikánsku. Souhlasí?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.09.2018
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Když se budete vy Cikáni několik tisíciletí pilně učit, třena přijdete na to, jaká je to výhoda nemít posraný boty. Židi na to již dávno přišli... a křesťani pochopili, že v tomto je záhodno se opičiti.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2018
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              ....když boty nemáš- nemůžeš si je po...., proto na to nikdy nepřijdeš! ;-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 09.09.2018
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Mas recht. Nejlepe se zamkly zachod vyresi zamknutim tematu. Ted abychom to trousili vsude okolo :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2018
            Autor: ronda
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Jsi k němu příliš laskavý :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.09.2018
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        židi přestali kočovat mnohem dříve než cikáni. Tohle je platné pro všechny kočovníky. Buď svoje lejno zahrabeš a budeš mít tábor čistý anebo nezahrabeš a pak musíš svůj tábor furt stěhovat. Akorát hovno po tobě zůstane.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Vrchlický Jaroslav (*17.02.1853 - †09.09.1912)
    Balada o hovně
    Na mém stole od nedávna, leží zvláštní kus,
    je to věrně padělaný, lesklý, lidský trus.
    Často sedím za večera nad tím hovnem zadumán,
    usměju se, pozaslzím, když ho k oku pozvedám.

    Snad byl otcem toho trusu přepychový hodokvas,
    či je dílem proletáře, nebo sličné ženy as,
    či mu kmet na lůžku trýzněn znenadání život dal,
    či byl otcem jeho mladík, když k milence pospíchal.

    Škoda, že mi novin kousek vedle hovna neležel,
    aspoň znal bych politiku, k níž jeho pán náležel.
    Hovno mlčí, svědek němý, neprozradí, kde se vzal,
    nepoví, kde, jak a kdy ho tvůrce jeho zanechal.

    A tak hovno z ruky dávám s rozmrzelou náladou,
    žel, že navždy zůstane mi nejtemnější záhadou.
    Dál však moje hlava bádá, dál se musím hovna ptát,
    byla jeho hrobem louka, sad, či les, či reterát.

    Všechno toto nadarmo je, marné všechno pátrání,
    bohužel nebyl jsem kmotrem hned při jeho vysrání.
    Sta mi představ v mysli spěchá, myšlenek se tísní sbor,
    vím, že hovnem povrhují, vím, že psancem je ten tvor.

    A přec každý kdo tu žije, měl by hovnu poctu vzdát,
    co jsou platný miliony, když nemůže člověk srát?
    Ale jedna věc mne těší, v hovnu čerpám nauku,
    v hovně jsme si všichni rovni, bez reptání, bez hluku.

    Ať ho vysral cigán v háji, nebo slavný generál,
    hovno podrží svou formu, no a smrdět bude dál!
    A tu člověk, ať je králem, ať je žebrák prosící,
    čím je víc, než pro to hovno živou voznicí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2018
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Kdyz uz se s tim hovnem mazeme, pripomenulo mi to jedno povidani (uz nevim jestli na netu nebo v radiu) o duvodech zabarveni produktu. Ale dost zevrubne a vcelku srozumitelne. Co a jak zapricinuje napred odbarveni a nasledne procesy zabarveni. Kdyz se to podalo spravne popularne vedecky, tak to ani nijak fujtajblove nepusobilo, jen hodne zajimave.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Tak jsem to od vás pěkně zchytal. Ale bylo tam těch hoven na čtyřicet a já jsem vysral jen jedno. Cikán jsem tam byl jenom já a moje manželka, která srala na záchodě za patnáct korun. Asi to tam není oblíbená destinace nás Cikánů. Někdo tam ale ta hovna vysrat musel a já mám dojem, že všichni mohou srát za placem, jen Cikán nesmí. Pak někomu říkejte ne, my nejsme rasisti...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2018
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Hele - na férovku - serem všichni. Bez ohledu na rasu, nebo náboženství. Záleží na tom, jestli seš prase nebo ne. Evidentně prasata se nacházejí v různých náboženských, sociálních i národnostních skupinách. Za mě - neříkám, že jsem nikdy nikde nenechal nezahrabaný lejno (ano byly takové okoličnosti, že nebylo zbytí). Ale - pokud je přítomnej hajzlík, použiju. I placený. Když není - pokud je možno, zahrabu. Pokud mám igelitový pytlíky, položím na jeden, zasunu i s papírem do dalšího a mrsknu do koše (svého se neekluju, vím co jsem jed, je to včerejší oběd..). Dále : nezahrabávat svý lejna byl i za 1. války vážný prohřešek - hrozila nákaza. A Afrikakorps prohrál ani ne tak kvůli genialitě Montgomeriho (stejně spočívala jen v tom - dejte mi 30* víc všeho než maj Němci a bombardujte jejich zásobovací lodě, to by byl v tom čert, aby jim jednou nedošli náboje dřív než nám), jako kvůli tomu, že Němci a Italové používali klasické latríny, kde se to jen hemžilo mouchama, které následně nakazily x vojáků, zatímco Britové měli důmyslné hmyzutěsné latrínky pro jednoho muže - což byly bedničky od přídělů - které pečlivě zahrabávali... nemocnost byla nižší o 25%. Přeber si to jak umíš.
      PS rozdíl mezi židama a křesťanama je v podstatě jen v tom, že se hádaj o to, jestli jeden pán byl synem člověka, nebo boha... tuhlecten syn (sám nevím koho, jeho ani příslušné maminky se již zeptati nelze) byl přitom sám žid jak poleno...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2018
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Ty vole na kole, tak to je síla!!! O tom, že výsledek severoafrického tažení ovlivnily toalety slyším poprvé. Čeho všeho se ještě dočkám v životě...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.09.2018
        Autor: hlodavec
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      O rasismu píšeš jen ty.
      Koprofilie? Myslím, že nějaký dobrý lékař by ti mohl poradit, jak "ztohoven".

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2018
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Tohle se už nedá léčit, jen utlumit projev navenek.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.09.2018
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Ale dá se to léčit. Naprosto cíleně :
          https://www.youtube.com/watch?v=tESv62TlnC8

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.09.2018
          Autor: ronda
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Prostě když to v někom je, tak to může schovávat jak chce, stejně se jednou odhalí:-))
          http://forum24.cz/video-bojujme-proti...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.09.2018
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Pěkné :-)
            To mi připomnělo jak kdysi dávno na jednom větším politickém shromáždění před asi dvěma sty spícími přítomnými se přednášející politický pracovník se sám tak rozohnil, že seřadil soudruhy Marxe, Engelse, Lenina se soudruhem Hitlerem a Stalinem do jedné věty vedle sebe. Rázem se všichni probrali a začali pozorně poslouchat co se ještě zajímavého doví. Ale prý už nic moc. Za minutu prý ukončil proslov a pak ho asi čtrnáct dní nikdo neviděl :-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 09.09.2018
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Na jednom školení CO se lektor, plukovník v.v. Vasil Kobulej, svobodovec, ve svý rusínštině tak zamotal, že z něj vylezlo závěrečný varování "...a vyhoďte si z hlavy, že nebude válka." :-)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2018
              Autor: abernathy
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    http://www.velkeselmy.cz/medvedi-trus

    několik různých vzorků jak to řeší medvěd hnědý :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Informace pro člověka, který asi v životě neřídil auto, protože jak sám hlásá je odpůrcem individuální přepravy :) a českých dálnicích, kde se dá odsejpat 130 taky ví prd, protože takových je jen pár, zbytek je rozkopaný :)

    Na většině pump je záchod zdarma, znalý člověk ví, že jednou z mála současných výjimek je síť Shell, ale i tam se platí jen na mizivém procentu " luxusních pump" s tím, že lístek je zároveň poukazem na zboží, tedy že těch 15-20 kaček se pak v obchodě " utratí" za věc nebo občerstvení , což v křoví a s vlastním papírem jaksi nejde :)

    Nemluvě o tom, že s kolem se na dálnici nesmí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.09.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Konkrétně to byla dálnice D11 směr od Hradce Králové na Prahu. Napojil jsem se na dálnici v Opatovicích nad Labem. Dalo by se tam jet víc než 130 ale s Feldou jsem si netroufal, navíc jako sporadický uživatel dálnic jsem nevěděl jak moc se tam měří ani jestli neměří z těch mýtných bran a tak jsem jel předpisově jen 130.

      Bohužel vám neřeknu která benzinka to vlastně byla. Byl jsem rozčilený a na dálnici kilometry jinak ubíhají než jsem zvyklý, tak fakt nevím. Musel bych jet po té dálnici znovu, poznal bych ji ale už bych tam nezastavil, navíc hned tak zase po dálnici nepojedu. Berou 15 kč za hajzlik a mají to tam kolem dokola obesraný. Jedno hovno je tam moje, ostatních čtyřicet od nejrůznějších producentů. Benzinka pro nóbl lidi, nic pro obyčejného Cikána, jakým jsem já.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2018
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        A tos nebyl v jednadevadesatym v Klodsku. Tam jsem za hajzlik platil rovnou 3.000 Zlotych !

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.09.2018
        Autor: ronda
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Čéče, jak ty to děláš, že jsi tak věrohodný - skoro jako dole v seznamce ta "Narha89 Marusya" ???

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.09.2018
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        virtuální automobilista :)
        Popravdě nevzpomínám si na žádnou benzínku v uvedeném úseku a směru , která by měla kolem sebe pěkné křoví, přicházela by v úvahu snad jen jedna, ale tam je "pěkné křoví" až za plotem, přelézal jste plot ?

        Většina benzínek je tam spíš pro 40 a jednoho exhibicionistu, kteří by tam kakali před zraky všech u benzínky :)

        Prostě pěkná historka, ale nic nesedí...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.09.2018
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          jj
          od Hradce

          Osice
          https://mapy.cz/s/32gU3

          Kolín
          https://mapy.cz/s/32gXF

          Poděbrady
          https://mapy.cz/s/32gW2

          Bříství
          https://mapy.cz/s/32gZE

          a Počernice
          https://mapy.cz/s/32h18

          Jestli on "cigán" jenom tak necigání :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2018
          Autor: ronda
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Dle příručky pro prvorepublikové četnictvo Cikán vždy lže a krade. Věta ta je napsána přesně takhle... v kapitole nazvané "Potírání Cikánského zlořádu" je to přesný předklad kapitoly podobné příručky, ale pro četnictvo Rakousko-Uherské. V jiných kapitolách se od své předchůdkyně odchyluje...
            Tištěný knihy jsou fajn, těžko se dobrosery falšujou, to není jako smazat nepohodlný názor na Facebooku, nebo v diskuzi...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.09.2018
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Zdá se, že medvěd tu příručku četl:-))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2018
              Autor: Lanna
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Glucinium

              Členové : Vítězslav Lepařík, Ludvík Hanina, František Trpík, Josef Cikán
              Den výsadku: z 2.-3.7.1944
              Místo výsadku : Obora u Hluboké
              Úkol : zpravodajské, organizační, spojovací a sabotážní
              Prostor působení: jižní Čechy, Táborsko
              Krycí jméno vysílačky: Marie

              Osud členů výsadku:
              Vítězslav Lepařík popraven v r. 1945 v Terezíně
              Ostatní členové výsadku válku přežili

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2018
              Autor: újezďák
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Myslím že to bylo to Bříství. Podle leteckého pohledu to bylo tam. Kurňa, kdybych věděl jak to bude důležité, tak bych si to poznamenal. Na Shellku to nevypadalo, tak to asi byla MOL. Jestli tam berou 15 korun za vysrání, tak to bude tutovka, kdyby se tam někdo při cestě stavil podívat, jestli tam mají takový ten automat. Za ochotu se můžete podívat na mé hovno. Přejděte tu zebru pro chodce, dejte se takové čtyři metry vpravo na ten vybetonovaný plac, v rohu jak je tam ta vyšlapaná pěšinka, tak tam to hovno hledejte. Poznáte ho podle toho, že je pod značkovým papírem značky ZEWA Deluxe. Oproti leteckému snímku je to křoví aktuálně větší, ten snímek není zrovna včerejší a příroda se pořád mění. Tak tam byste to moje hovno mohli najít, pochybuji, že ho někdo uklidil. Myslím že to bylo tam. To víte, nejsem zvyklý na dálnici, je to jinak než na těch našich sudetských okreskách. Více to tam ubíhá a člověk lehce ztratí orientaci, pak se těžko pamatuje, kde se vysral.

            A jestli tam to mé hovno nebude, no tak jeďte do těch Počernic a tam by pak mělo být tutově, ale první hledejte v tom Bříství, podle toho snímku si myslím, že je to tam na té MOLce v Bříství. Přeji úspěšné hledání a pak nám podejte o tom zprávu, jestli jste našli anebo nenašli.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.09.2018
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Ty si vážně úchylný prase.
              Nechceš už konečně zalézt do nějaké své nory a tam tiše chcípnout?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.09.2018
              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Já myslel, že jsi už jel hledat to hovno v Bříství.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 10.09.2018
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Tak už je to hotovo.
              O svůj životní fekální moment slávy nepřijdeš, medvěde. U toho tvého lejna je už cedule: "Toto hovno zde zanechal pan doktor filozofie XY z Prahy."
              Běž se na to podívat. Jen málokdo má takový pomník:-))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.09.2018
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Taky cikáni bez rodné češtiny , kteří v naprosté většině dělají, nemají takový slovník, ani ti studovaní...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.09.2018
                Autor: Arnošt905
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Tak nějak. Taky jsem si říkala, kde takovou benzinku na D11 vzal.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        To je lidsky docela pochopitelné, že si nepamatuješ to místo, když jsi se rozptyloval v křoví počítáním do čtyřiceti.
        To pak ten čas úplně jinak ubíhá:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.09.2018
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Hele, důležitý je nepanikařit.
    Držet.
    Když je zle, pustíš v Německu na Sanifair, ale za 70 centů. 50 centů ti odečtou z útraty v jejich bufetu.

    Když budeš držák, vydržíš až do Francie, tam můžeš grátis. Občas bejvají muži/ženy zavřeny, ale tím se netrap. Když čůráš do mušličky a za tebou stojí ženská, není to proto, že je zvědavá na tvýho šulína, ale čeká, až se jí uvolní kabinka.
    Je černou skvrnou francouzského školství, že nenaučili holky čůrat do pisoáru. To by zrychlilo provoz na francouzských dálnicích.

    Do Španělska nebo Anglie to si neudržíš, ale tam taky grátis.


    Teď mě napadá, že se objevil nový fenomén. Reklama na hajzlících. Vždycky tam byly plakáty, v německu obvykle nadace "Deutschland hilft" s fotkou matky Terezy, či jiné bezdětné matky. Ve Francii pak rozverné plakáty "problémy s erekcí vyřešíme" na fotkach víc dcery než nějaké matky.

    Ovšem Německý Sanifair jde dål. Pisoary jsou vybaveny obrazovkou, pozor, každý jeden, někde tam, kde bys čekal splachovadlo.
    A protože obrazovka, než se vyčůráš si pozvån do nedalekého akvaparku, nabídnou ti nové VW a také pizzu, v nedaleké pizzerii což se zåvěrečným dotřepávním nabuzuje surrealistické vzpomínky na dobu, kdy bylo možné snad všechno, když si včas věšel praporky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2018
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    A nenavštívil si včera nákupní centrum v centru Prahy?!? :o)))
    https://www.novinky.cz/krimi/482765-muz-v-praze...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    to se sem celkem hodí :)
    Houno

    Řadu specifik způsobila hláska v – původně se v oblasti severovýchodních Čech vyslovovala zvláštním způsobem, obouretně (zatímco běžné v se vyslovuje retozubně). I nářečí se ale vyvíjejí, a tak dnes už po tomto obouretném v najdeme ve výslovnosti jen pozůstatky a jen u určitých slov.

    A tak třeba některá slova obsahující hlásky ov se místo toho vyslovují s ou. Typické je třeba zrouna ty, mně dvě stouky stačej, stojí to za houno nebo u starší generace vo tom hostinským ti budu poudat.

    Když se ve slovech vedle sebe vyskytují hlásky av, bývají v některých slovech vyslovovány jako au, např. máš praudu, přes svátky to maj zauřený nebo tak se tam u něj staute.

    https://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/89766...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Kdybych chtěl ideologicky bojovat, mohl jsem tak učinit už před měsícem a zapojit se do té vaší jednostranné debaty o srpnu 1968. Neučinil jsem tak. Ale asi to tu někomu chybělo, tak musel teď provokovat... Takže si už konečně uvědomte, že sklízíte úrodu, kterou jsem nezasel já.

    řekl VlastičkazVinohrad

    A protože pak téma u pumpičce zamkl tak mi nezbývá než mu osobně na jeho paralelce popřát dobrou noc při dalším nekonečném a pozorném sledování místních diskusí a tvorbě statistik :)

    Dobrou

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Jen abys tímhle neudělal z jedné kupičky rovnou celou žumpu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2018
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        hlavně že se máme rádi

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2018
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    Někde se neplatí a stejně je problém https://www.youtube.com/watch?v=Dzcu4s4Ltdg

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2018
    Autor: miro5
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Toto téma bylo přínosné pro všechny.

         

    Dozvěděli jsme se jak různá etnika a národy vyměšují. Já jsem začal u nás Cikánů. V krizi vyměšujem jak jsme byli po staletí zvyklí. Zamklý záchod řešíme přirozeným vysráním v přírodě, však příroda si poradí a hovno žádnou ekologickou katastrofou není.

    Zajímavěji to řeší gadžo, jak uvedl jeden z nich, před vyměšováním položí na zem igelit a následně svůj produkt dalším igelitem přikryje. To všechno uloží do igelitového sáčku, pak odnese někam, kde to může ekologicky uložit. Mne by jenom zajímalo jak řeší, pokud se mu sáček v kabelce anebo tašce protrhne. O tom se nám nezmínil, ale uvedl, že vlastní hovna gadža neeklují, protože je to vlastně jeho včerejší oběd. Nezbývá než popřát dobré chuti včerejšího obědu a vlastně z ekologického hlediska mu nemožno nic namítat.

    Žida podle vašich komentářů poznáme podle toho, že někde u pasu nosí kolík, kterým vyhloubí do země jamku tak velikou aby se tam vešlo hovno. Pak to ho.no zahrabe a tak to ...no ekologicky zlikviduje.

    Jiní gadžové likvidují svá ho.na pomocí krabic od menáže. Snědí menáž a následující den svou menáž vy(serou), krabici pak zahrabou Geniální. Ale když je těch krabic hodně, tak se ta příroda musí činit.

    Ještě tady chybí informace, jak se o svá hovna stará muslim. Tak to teda zatím nevím. Asi mají turecký záchod, možná existuje v cestovním provedení pro nomády na velbloudech. Ale turecký záchod, tam to teda musí smrdět.

    Naštěstí to vyřešila novodobá civilizace splachovacími záchody, pokud teda jsou přístupné, neuzamčené nebo aspoň nepředražené jak u té jedné benzinky v Bříství. Možná že tam na záchodě mají luxus, když to stojí patnáct korun, ale stejně mají benzínku obesranou čtyřiceti hovnama, z nichž je jedno pod značkovým papírem od firmy ZEWA Deluxe a jestli tam to hovno leží dosud, tak je moje. Srali jsme tak od nepaměti a ráno jsme kočovali dál, příroda to po nás uklidila, ekologické katastrofy nevznikaly. Proč nám jenom komunisti zakázali kočovat?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2018
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -12
    • Re: Toto téma bylo přínosné pro všechny.

           

      Bingo! V tom to bude! :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2018
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Toto téma bylo přínosné pro všechny.

           

      https://www.reflex.cz/clanek/komentare/89906...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.09.2018
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Toto téma bylo přínosné pro všechny.

             

        Tak on není blb, on je ekolog :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.09.2018
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Toto téma bylo přínosné pro všechny.

               

          Blb nebo fekální aktivista, to se přeci nevylučuje.
          Právě naopak:-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.09.2018
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Toto téma bylo přínosné pro všechny.

             

        To už je druhý odkaz, který mi připomněl slavnou knihu Patricka Ryana jak jsem vyhrál válku :)

        Předtím Himal el Kebruti :

        "Himal-el-kebruti! ... Himal-el-kebruti!"
        "Co to křičí, Bubilyo?"
        "Ste teďka slavnej, šéfe. Dali vám todle méno. Himal-el-kebruti."
        "To znamená, šéfe, ,Boháč, kterej sbírá to, co celej svět zahazuje.'"
        "Proč je jich tolik? Vždyť jsou jich aspoň dva tisíce, jestli ne víc?"
        Bubilya chvíli brebentil skrz dráty s těmi v první řadě.

        A tohle tu scénu z Monte Casina, kde poručík Goodbody jde prsknout svlj vzorek na hlavy němců :)
        Na
        skalnaté plošině se vůbec nikde nedalo kopat a sanitární problém odklízení osobních odpadků se stal zdrojem té
        nejoriginálnější a nejuspokojivější metody útoku na nepřítele, s jakou jsem se za celou válku setkal. Člověk uložil svůj
        osobní vzorek do pytlíku na písek, který pak shodil přes západní sráz na střechy skopčáckých domů. Na nejlépe
        chráněném místě pro svrhávání takových nákladů, krytém skořápkou někdejší strážní věže, zabudoval nějaký kutil
        zaměřovač z bombarďáků, jenž člověku umožňoval prsknout svůj dárek na libovolnou střechu, aniž se osobně nějakým
        riskantním nebo neslušným způsobem vystavoval :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.09.2018
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Správné hovno.

         

    Jak z těch škvarků vyhmátli kolik měly v sobě chlastu?
    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/583349...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.12.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Správné hovno.

           

      Myslíš, že tohle někoho zajímá?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2018
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Správné hovno.

             

        Vtipné je , že opomněl přehodit nick :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.12.2018
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Správné hovno.

               

          A téma taky:-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.12.2018
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    10 totálně bizarních obrázků záchodů z olympijského městečka Soči v Rusku

    Zdroj: https://www.extra.cz/10-totalne-bizarnich...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2018
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Tak sice neuměj udělat odpadní trubky širší než 7 cm, ale zase dělaj pokroky v robotizaci...

      https://www.youtube.com/watch?v=3bzAdMFZuKQ

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.12.2018
      Autor: Radler
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        работа очеловечивает робота ? :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.12.2018
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Конечно. Snaha o stvoření umělého člověka provází lidstvo celé věky.

          Židé chtěli vytvořit Golema.

          Západní civilizace se pokouší stroj obdařit umělou inteligencí, aby se choval jako člověk.

          No, a Rusové na to jdou z opačné strany. Člověka přirozené inteligence zbavují, aby se choval jako stroj. Tenhle měl ještě kliku, že skončil jako robot na výstavě a ne jako řídící mechanismus té Putinovy nové superrakety...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.12.2018
          Autor: Radler
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Tak nějak si vybavuju dávné fórky o tom, že i v Sovětském svazu už mají automaty na kávu. Ale musí být dostatečně velké, aby se do nich vlezl mužik s konvicí.

            Jinak ale jen opajcnuli našeho robota Emila

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.12.2018
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Robotův mechanik tuším emigroval a tak měl Emil šmytec :)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.12.2018
              Autor: újezďák
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

         

    V Uhříněvsi v těchto dnech otevřela radnice veřejné WC: idiotsky pompézní stavba za cca 3,5 mil. Kč (nabízí se otázka, kolik z toho asi šlo na soukromé účty?). Ovšem aby si tam mohl člověk odskočit, musí zaplatit vstupné 10,- Kč. Vzhledem k tomu, že WC je na okraji tzv. uhříněveské obory, tak se na záchod chodí i nadále do lesa...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      Kde to přesně je ? :)
      To se může hodit na až začnu v březnu, za světla, kolem jezdit, protože od doby co oboru probrali je to tam nepříjemně průhledné= :)

      Tak už vím, to byla ta ohrada co tam něco záhadně kutali :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2018
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Desetikačky se ale na silničce provezou. Gramaříte na ventilkách, a pak takovej kvicht kvůlivá záchodu?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.12.2018
        Autor: bara2
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          1. nikdy jsem nějak zásadně negramařil, to si mě pleteš s Hrabošem.
          2. do práce zásadně nejezdím na silničce, ale na horákovi s nosičem a brašnami a cestou zpátky skoro vždy vezu nějaký nákup, desetikaček tedy uvezu mrak a tamní obora je na náhlou potřebu momentálně skutečně moc průhledná a na rozdíl od otce zakladatele tohoto tématu nerad řeším potřebu lidu na očích :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.12.2018
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Kde je v Uhříněvsi úřad, to asi víš, takže ho objeď dozadu a je to taková okrouhlá budova pobitá dřevem.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.12.2018
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Jo už vím, jezdil jsem kolem když to stavěli, našel jsem nějaký blog, kde se paní ani tak nerozčiluje nad cenou ale nad tím, že teď "bydlí u záchodků" :D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.12.2018
          Autor: újezďák
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      To víš Praha, mají na to, tak mají hajzlíky u lesa za 3,5 mega se vstupným :-))

      My jsem skromnější, my máme hajzlíky v lese, otevřené non-stop a bez vstupného :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        A nejsou náhodou oba na druhé fotce zamčené na kladku? Je to dost z dálky, ale co jiného než zámek by to naproti pantům byl?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.12.2018
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Takže za budku jako v Praze když není desetikačka :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.12.2018
          Autor: miro5
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Anebo je to myšlený, že s desetikačkou do Prahy pro ten klíček... :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.12.2018
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Jo, máš pravdu, ty dvě na druhé fotce jsou zamčené, je na nich zámek. Ony patří k lesní občerstvovně, tak asi proto.
          Ostatní, kadibudky v lesích, ale určitě zamčené nejsou.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.12.2018
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Ten druhej je snad pro vozíčkáře (i s doprovodem) :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.12.2018
            Autor: bara2
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              Je, je udělaný u trasy pro vozíčkáře, už tam jsou dva.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 20.12.2018
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Tam se vejdeš i s kolem, nezůstane bez dozoru :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 20.12.2018
                Autor: ronda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Bych chtěl vidět toho vozičkáře jak se dere tím štěrkem k WC :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 20.12.2018
                Autor: Bobbob
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  Poslední dobou to dost přehánějí s tím štěrkem. Blbě se v tom jezdí. Dřív cesty spravovali a rovnali odpadem z písáků smíchaný s nějakou světlou hmotou jako jíl nebo kaolín (ale ten tady nikde není). A taková cesta po uválcování a když zaschla tak to je jak beton.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 20.12.2018
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

           

      WC za desetikačku je dobrý.
      U nás na Praze 6 instalovali kadibudky (hlavně u dětských hřišť), do kterých se dostaneš jen s chytrým telefonem
      https://www.novinky.cz/domaci/468815-na-zachod...
      Takže já se svým nechytrým telefonem mám smůlu. A myslím, že ze stejného důvodu má smůlu určitě i dost dětí...
      kolik ta sranda stála, to netuším. Osobně bych ale radši, kdyby to bylo na ty desetikačky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

             

        Chytré město v praxi, bez aplikace se ani...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.12.2018
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

               

          Spíš bez aplikace se po...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.12.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                 

            Krnáčová to držela pod palcem, do projektu " Smart city" plánovala narvat 600 milionů korun, chytré lavičky, wifi v lampách v parku , chytré koše, chytré záchody, poslední co jsem slyšel měla být chytrá lávka.

            Na lidi, kteří nejsou online se při tom nějak zapomnělo :(

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.12.2018
            Autor: újezďák
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                   

              On už dneska nějak nikdo nepočítá s tím, že by někdo mohl mít nechytrý telefon.
              Letos se mě pracovnice v bance snažila nalákat na nové produkty s tím, že si jednoduše stáhnu aplikaci a co všechno udělám přes telefon...
              Jen jsem dotázala "Myslíte?!?" a vytáhla jsem svoji Nokii.
              A bylo po nabídkách :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 20.12.2018
              Autor: radka
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                Nejvíc haknutých internetových bankovnictví je z těch ovládaných přes telefon...

                Není to ani tak chyba principu, ale toho, že lid miluje aplikace zadarmo a dost často si stáhne do přístroje škodnou a toho, že lid je pohodlný a tak má všechno ponechané v paměti( paměti prohlížeče).

                Mám chytrej, ale v bance říkám, že nemám :)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 20.12.2018
                Autor: újezďák
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  A pak je vrcholem dokonalosti (pro hackery), když si do infikovaného telefonu s bankovnictvím nechají lidé posílat i ověřovací sms. Něco jako pin napsaný na kartě.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 20.12.2018
                  Autor: ronda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                         

                    Ano, ano, není nad to kvůli bezpečnosti autentikační prvky rozdělit a pro pohodlnost je zase spojit do jednoho... :-D

                    Ale asi to tak funguje všude. Nebudu jmenovat, ale jistá směrnice říká, že ke klíčování zařízení jsou potřeba 2 prověření lidé, kteří postupně přiloží své karty a zadají svůj PIN, takže celý klíč nezná nikdo a na celý proces ta dvojice dohlíží...
                    V praxi jsem viděl obě karty na stole nějakýho brigádníka spolu s papírkem, na kterým byly oba PINy prostě napsané... ;-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 20.12.2018
                    Autor: Jrr
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  Proč se tomu říká "chytrej", když je to závislé na majiteli a ten je hloupej.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 20.12.2018
                  Autor: miro5
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                https://www.youtube.com/watch?v=HMQgZfuz2sM

                reportáž o chytrých wc :)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 20.12.2018
                Autor: újezďák
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                     

                No já před časem narazil na závod (možná Z3V), kde měli na webu striktně napsaný, že si máš do mobilu stáhnout androidí aplikaci, tam se všechno dozvíš a přes tu se ta případně přihlásíš... nemáš kompatibilní mobil? Smůla...

                Ale taky mě fascinují pohledy některých lidí, když z kapsy vytáhnu 14let starý otlučený Siemens SK65. Aplikace tam samozřejmě spustit jdou, jenže Java micro edition (J2ME) dávno upadla v zapomnění...

                Ale ono jsou to módní vlny, bývaly doby, kdy se ke spoustě oficiálních informací nešlo dostat bez účtu na facebooku a marně jsem se dožadoval zpřístupnění i neregistrovaným... přece v čem je problém, když je registrace zdarma... pak přišla vlna demonstrativního rušení účtů na FB. Třeba se dočkáme i zahazování těch "chytrých" telefonů... :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 20.12.2018
                Autor: Jrr
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jak řešíte zamklý záchod?

                       

                  PLUS BOD :Ú

                  Ale chytrý telefon se " offline demonstrativně " zahazuje dost těžko :D

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.12.2018
                  Autor: újezďák
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

327 cyklistů (9 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024