reklama

Author RONIN 2016 - 2018

Ahoj,
zvažuji si koupit kolo Author RONIN 2018. Zajímalo by mě názor majitelů, který toto kolo již mají. Jak se vám jezdí, jaká je kvalita, spolehlivost atd.
Dále by mě zajímala i nějaká průměrná rychlost jak se s tímto kolem dá jezdit na asfaltu..
Prostě zda jste s tímto kolem spokojeni a doporučíte ho nebo ne.... :-) děkuji za každou radu
Kolo kupuji hlavně na cesty do práce a víkendové výlety + 3x do roka týdenní cestování (většinou Rakousko) s taškama na nosiči.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.06.2018
Autor: ThomasB
  • Re: Author RONIN 2016 - 2018

         

    Byť mám dovolenou, tak nějak nemůžu spát...
    Ronin je naprosto perfektní kolečko. Sice ho nevlastním, ale měl jsem ho loni půjčené na víkend = dal jsem na něm něco přes 350 km, takže mohu z vlastní zkušenosti prohlásit, že ho doporučuji. Já osobně bych bral ten "základní" model na tiagře, to je skvělá sada.
    Nicméně v tomhle životě si ho už kupovat nebudu, přece jenom už se mi tak nějak nechce ohýbat se dolů do beranů, musel bych si ho přestavět na rovná řídítka, aby mi to vyhovovalo.
    Závěr: kupuj! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.07.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

415 cyklistů (8 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024