reklama

MTB kolem 15k

Ahoj, chtěl bych si koupit nové kolo, ale absolutně se v tom nevyznám :D. Nevim ani ty velikosti (měřim 173 cm ) Cenu bych viděl kolem 15 tisíc. Vim, že to je dost málo na horské kolo, ale na to moje ježdění to stačí. Neplánuju na tom sjíždět buhvi jaky kopce, prostě jen menší terén. Známej mi doporučil kola Amulet. Máte s nimi nějakou zkušenost? Díky za odpověď

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.04.2018
Autor: fori
  • Re: MTB kolem 15k

         

    Jasně že máme zkušenosti.
    Na jednom Amuletu mi před pár týdny praskl rám.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB kolem 15k

           

      Moc jsi na něm jezdil. Kdybys ho jen oprašoval v předsíni, nemohlo se ti to stát! :-D:-D:-D
      Podívej se na Kellyšku, po 11ti letech skoro jako nová. Má totiž najeto tolik, co tvůj Amulet za půl roku. A letos už ujela 4 km, heč! :-D:-D:-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2018
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MTB kolem 15k

             

        ;en pěkně trenuj na Chřyby :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MTB kolem 15k

               

          Ještě jsem nekoupila prasátko s nápisem "pohřeb" a nezačala šetřit. Na chřyby už snad budu mít ty nášlapy, zatím nebyl čas na montáž. :-D Na trénování taky není moc času. Kolegyně ochořela, tak jsem vyfasovala dvě její směny a volno je v háji.:-(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.04.2018
          Autor: plusjedna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

378 cyklistů (7 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024