reklama

EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

Dne 12.7.2017 se na strankách EVBIKE objevila novinka, která oznamuje rozšíření nabídky o motory s torzním čidelem, konkrétně 250W (36v) a 500w (36v).
Podle popisu by měli mít lepší projev asistence a o něco delší dojezd než starší Bafang (BBS-01).
Co jsem si však všiml, tak mi připadají podezřele podobné ne-li stejné, těm od Apache TS 250W...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.07.2017
Autor: Petrvald33
  • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

         

    Snímky pohonů s torzním čidlem: Apache - EVBIKE

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2017
    Autor: Petrvald33
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

           

      Buď v klidu,nikdy nevíš co kupuješ.Já po svých velice dobrých zkušenostech s motorem 8 FUN od EVBIKE,jsem objednal totéž manželce ale od jiného prodejce a přišla mi krabice potištěná Apache ,motor samolepky Apache,jinak ale ten samý Bafang co mám já o čemž svědčí malý odlitý nápis na motoru.Takže shrnuto a podtrženo,ona Apache a já Bafang a máme oba úplně to samé :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2017
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

         

    Tady to máš ty stejný motory ale za jiný ceny.


    http://www.ebay.com/itm/TSDZ2-36V-350W-42T...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2017
    Autor: smartsam
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

         

    tak jasný že jsou stejný ale evbike má lepší cenu a delší záruku a narozdíl od indiánů maj novější verzi, umí brzdy s odpojovačem i akcelerátor což je docela fajn, já ale jedu na 1kW bafang (taky evbike) páč 250W je sic fajn ale kW je kW

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2018
    Autor: janmull
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

439 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024