reklama

Jaky vozik?

Ahoj, prosim, poradite mi, jaky vozik za kolo vybrat? Budu vozit jedno dite, 1 rok. Chci take jezdit na bruslich a vyuzit I jako kocarek. Nevim, zda je opravdu takovy rozdil mezi znackami v kvalite, jako je v cene. Popripade, pokud nekdo prodavate, nabidnete. Jsem bezradna. Libi se mi Burley, chci aby mel rucni.brzdu.
Mooc diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.04.2017
Autor: Nada
  • Re: Jaky vozik?

         

    Máme croozer a jsme spokojeni.
    Na brusle ale bude kočárek s brzdou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaky vozik?

         

    Když se narodila vnučka tak jsem sehnal jetý Burley D lite za cca 4500,- k tomu jsem dokoupil kolo s brzdou a nemůžu si na nic ztěžovat. Já za kolem a manželka na bruslích.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2017
    Autor: Grille
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaky vozik?

         

    Je to jako se vším - podle peněženky. Za mě osvědčený Chariot, v nejlepším provedení CX1 (brzda a odpružení).
    V každém případě s brzdou! a raději i odpružením. Při turistice nebo na bruslích ta brzda je velké plus!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2017
    Autor: Majan
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

433 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024