reklama

Ráfky - Treking

Zajímalo by mě zda existuje nějaká tabulka velikostí ráfků, protože nedavno jsem kupoval ráfek na mé trekingové kolo a byl cca o 1,5 cm větší tudíž nepoužitelný. Jsou nějaké oficiální (stavdardní) velikosti ráfků jak do obvodu tak na šířku obutí?

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
  • Re: Ráfky - Treking

         

    Jestli mi něco neuniklo, tak se dělají ráfky různé šířky, přičemž ke každé šířce ráfku pasuje určité rozmezí šířek plášťů. Pochopitelně se ráfky dělají ve velikostech pro různé průměry kol, nejobvyklejší jsou 28, 26 a 20 palců, ale samosebou mnoho dalších. Mohou existovat atypy, ale takové věci je u nás většinou spíš problém sehnat. A jak myslíš " o 1.5cm větší"? Pokud je to poloměr, tak to by znamenalo průměr větší tak o palec, pokud je to průměr, tak je to dost divné číslo.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ráfky - Treking

         

    Jestli myslis ze byl rafek vetsi na prumeru tak to mohl byt rafek na starsi Favority,ktere se jeden cas delaly s rafkama o prumeru 630mm,narozdil od na silnicnich a trekovych kolech vseobecne pouzivaneho 622mm.Plaste na to delala Rubena,taky jsem si kdysi jeste za totace jeden takovy plast koupil a pak se nestacil divit.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

457 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024