reklama

MTB zn. Maxbike

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s MTB koly zn. Maxbike? Chci si koupit své první horské kolo a nerad bych potom zjistil, že je to nějaký shit. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 08.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tlapoušek ([email protected]))
  • Re: MTB zn. Maxbike

         

    Shit to určitě není. Zvlášť pokud bys byl ze severní Moravy, tak máš výhodu, že výrobce je nablízku. To kdyby náhodou byly nějaké nejasnosti ohledně dokonalé funkce jednotlivých komponent - to se může stát u každé značky. Osobně Maxbike neznám, ale pochvaluje si ho zdejší Bejbís (i jiní). Ale teď jsem ho tu nezaregistroval, asi ještě vyspává v noře. Důležitá je prodejna, kde bys to kupoval, aby to bylo i se servisem. Ale kdysi jsem se na to díval a zdálo se mi, že Maxbike má síť prodejen pečlivě vybranou. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024