reklama

Jaka znacka cyklo obleceni s nejlepsim pomerem cena/prinos

Ahoj, pomalu mi zacina odchazet me cyklo obleceni a tak uvazuji o nakupu noveho. Aktualne mam cca pulku obleceni od Kalasu a zbytek mix. S Kalasem mam dobrou zkusenost, ze kdyz jsem prodrel rukav na bunde, tak jej stacilo poslat a oni tam zdarma vsili zaplatu, sice cernou do modre bundy, ale bylo to dane tim, ze to byl 5 let stary model a tak uz material nemeli.

Obecne se da rict, ze s Kalasem jsem spokojeny, bohuzel kdyz se podivam na ceny v proflaknutych eshopech (nechci delat reklamu, proto tento termin) tak jsou ceny diametralne rozdilne od Kalasu. Dalsi nevyhoda je, ze v tech proflaknutych obchodech to prodavaji treba s 20% a vice nizsi cenou nez jsou oficialni ceny. Toto bohuzel neni pravdou u Kalasu, vsude se to prodava za katalogove ceny.

Pokud na to clovek ma, tak ma smysl investovat anebo vyrobci pouzivaji stejny/podobny material, kdyz to sikovne spichnou, tak uz to je jenom o tom o kolik se na tom dana znacka nabali? Samozrejme u kalhot to je jeste o vlozce ...

Zajimaly by me Vase zkusenosti, do kterych znacek urcite nejit a naopak u kterych znacek to stoji za priplatek a ktera znacka je takova zlata stredni cesta. V eshopu kde nejvice nakupuji maji Castelli, Eleven, Force, Sensor, Sidi, WOWOW, Wilier, jinym se samozrejme nebranim.

Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.10.2016
Autor: vojbarz
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

503 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024