reklama

Výber bicykla Saphix, Horizon

Caute
Chcem si kupit bike na jazdenie cca 70%cesta, 30% lahší terén. Mam zatial vybrane Kellys Saphix 2004,Author Horizon a v jednej cyklopredajni mi ponukali zanovny (rocny skoro nejazdený) MTB (nepametam si znacku) v dobrej výbave Deore LX od Shimana s odpruzenou prednou vidlou. Skuste mi poradit, co by ste brali . Biky su v cenovej relacii cca 8000-11000Sk.
Dik

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jokrini)
  • Re: Výber bicykla Saphix, Horizon

         

    V technických špecifikáciách sa veľmi nevyznám, ale návštevy rôznych cyklopredajní sú takpovediac moje hobby, a z videného sa mi zdá, že tie ceny, čo udávaš sú dosť vysoké. Neskúšal si hľadať minuloročné modely so zľavou? Viem napríklad, že teta si kúpila vlani Horizona model 2004 a dala za neho cca 6900 Sk. Nie je s ním však veľmi spokojná - hapruje jej prehadzovač i po niekoľkonásobnej návšteve servisu (najazdila asi 4000 km). Ten Saphix nepoznám vôbec, ale dvaja známi majú o triedu vyšší Axis a pochvaľujú si. Ja jazdím na bicykli Author Stratos 2004 a tiež sa nesťažujem (a model 2005 som u nás videla za nejakých 11 000 Sk a to má vzadu na rozdiel od Horizona či Saphixa aspoň Alivio). Želám dobrý výber.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2006
    Autor: IvaM
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výber bicykla Saphix, Horizon

           

      Omlouvám se za příspěvek "mimo téma" - IvoM, nemám na Tebe spojení, můžeš se ozvat na www.cyklobanda.com a říct jestli přijedeš na Šternberk? Díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2006
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

416 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024