reklama

Demontáž středu Bafang 750W

Po 3 000 Km jsem vytáhl středovou osu, abych se podíval v jakém je stavu. Osa má na ložiskových drahách minimální opotřebení, které se nedá ani mikrometrem změřit.Zuby na velkém kole jako nové, na pastorku sotva oleštěné. Tento díl by měl vydržet i 10 tis Km. Nelíbí se mi dvě matky, které utahují axiální ložiska náboje, protože je mezi tím obyčejná podložka bez zajištění pohybu( drážka v ose a podložka s nosem). Tak se to samozřejmě otáčí celé a nedá se to vůbec kontra dotáhnout. Jen s citem přes druhou matku. Také jsem tam našel nějaké torzo gumové prachovky, či co...viz obrázek na klice. Levá strana by tak byla úplně bez ochrany před vodou a blátem. Proto jsem po montáži vymazal celý prostor vulkanizační gumou a po vytvrzení jsem to obřízl planžetou na vnitřku trubky. Takové amatérské gufero. Na brody to ale rozhodně není. To teda hodně na Bafangu odflákli.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.06.2015
Autor: krocanfly
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

510 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024