reklama

Sháním info o této přehazce, nejlépe od někoho kdo ji jezdí, jak

Sháním info o této přehazce, nejlépe od někoho kdo ji jezdí, jaké s ní má zkušenosti atd...mám ji na novém biku, ale skrz zimu jsem ještě nevyjel, holt hory jsou hory. Všiml jsem si, že na řazení sram X.9 je trošku větší vůle na páčkách(myšleno vůle mrtvého chodu, když chci řadit-asi 2cm). Je to normální nebo to mám seřídit, a jak? Dík.

[ Zpět ]
Datum: 10.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Hermida1 ([email protected]))
  • Re: Sháním info o této přehazce, nejlépe od někoho kdo ji jezdí,

         

    PS: Jedná se o přehazku Sram x.0

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hermida1 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním info o této přehazce, nejlépe od někoho

         

    Nerad by tu plácal nesmysly, ale tohle je vlastnost SRAMu... Proto také někomu nemusí vyhovovat...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sháním info o této přehazce, nejlépe od někoho kdo ji jezdí,

         

    Dneska mi byla na kolo namontovana prehazka x.9 a packy x.7. Musim rict, ze nevim kdy si na to zvyknu. Dle zvyku ze Shimana zatlacim pravou packou na lehci prevody a misto prehozeni jedne rychlosti prehodim najednou tri :) Obcas si taky brnknu do zadni packy a najednou mam tezsi prevod :))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (8 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024