reklama

nové vidlice

Dobrý den,rád bych si nechal poradit nejlepší volbu vidlic okolo 2000, ted tam mám vidlice RST Capa T5 ačkoli na netu sem je našel jako pro 24" a já mám kolo 26" moc se v tom nevyznám tak si raději chci nechat poradit,než bych koupil něco špatně. Jízda převážně město a okolí + polní cesty. Předem děkuji za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.05.2014
Autor: dokomi
  • Re: nové vidlice

         

    Za ty peníze je asi nejslušnější vidlice Suntour XCR. A pak Rock Shox XC32, ale ta se pohybuje kolem 3 tis. XCR-ku jsem měl, určitě je lepší než ta tvoje, ale blbě se nastavuje a dost kope v terénu, myslím tím rozbité lesní cesty. Tu RS má kámoš a podle toho co mi říkal se chová stejně jak XCR akorát jemu jde na ní nastavit odskok. Myslím si, na tu tvoji jízdu, co píšeš XCR stačí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2014
    Autor: jury
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nové vidlice

           

      dobrý den dnes mi přišly nové vidlice Suntour XCR a zjistil jsem že ta ,,tyč´´ která se prostrčí rámem a upínají se na ní řídítka je o dost delší než ta stará... mám ji vrátit a poohlídnoust se po jiný nebo se to dá ,,zkrátit´´?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2014
      Autor: dokomi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nové vidlice

             

        Tyč se zakracuje podle toho, jaký máš rám a jak vysoko chceš řidítka. Šikula zvládne doma, jistější je to v servisu i s nasazením ježka.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2014
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nové vidlice

               

          ufiknout to nebude problém... jinak předpokládám,že ten ježek půjde vyndat z té staré vidlice, nebo koupit novej?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2014
          Autor: dokomi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: nové vidlice

                 

            Ještě jsem neměl potřebu měnit, takže ze své zkušenosti nevím. Ale co jsem tak četl, doporučovali dát nového. V ceně vidlice se ta položka ztratí. Třeba ale jde vytáhnout bez ztráty funkčnosti.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.06.2014
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: nové vidlice

                   

              povedlo se a bez ztráty funkčnosti :)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.06.2014
              Autor: dokomi
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nové vidlice

         

    1", 1 1/8", závit, Ahead?
    Véčka, kotouče, možnost použít oboje?
    Váha jezdce?

    Tady píšou, že je vhodná na ulici i do špinavého prostředí (street/dirt):
    http://www.outdoor-cyklo-sport.cz/katalog...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2014
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

419 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024