reklama

Př. náboj s rychloupínačem v odpružené vidlici

Zdravím, vyměnil jsem pevnou vidlici za odpruženou - při vracení předního kola jsem zjistil, že osa nedosahuje až k vnějšímu okraji vidlice. Vnitřní šířka vidlice je 100mm, původní osa má délku 108mm, což odpovídalo vnější šířce pevné vidlice. Vnější šíře odpružené vidlice je 120mm. Sháněl jsem tedy delší osu, ale neuspěl jsem a bylo mi tvrzeno,že se ani nedělají a používají se osy 108mm a jen je nutno vyměnit táhlo upínače za delší. Prohlížením profesionálních kol jsem zjistil totéž, ale moc se mi to nelíbí.
Jaká je vaše zkušenost - díky za názor. :-)))

[ Zpět ]
Datum: 26.04.2014
Autor: vysočina
  • Re: Př. náboj s rychloupínačem v odpružené vidlici

         

    Ber to tak, že v neodpružený se ti uzší patka opírala větším procentem své plochy a u odpružené širší patka menším procentem. Nicméně stále stejnou plochou.
    Zkušenosti mnohočetné a letité. Sedni, jezdi. Líbit se ti to přímo nemusí, ale je to tak.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2014
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Př. náboj s rychloupínačem v odpružené vidlici

           

      O.K. zjevně to tak funguje, chtěl jsem si potvrdit, že se to tak montuje a něžiji v bludu. Díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2014
      Autor: vysočina
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024