reklama

ROCK MACHINE Thunder 70?

Uvažuji o koupi tohoto kola: http://www.kola-cykloshop.cz/kolo-rock-machine... , máte s ním někdo zkušenost? Jezdím spíš po stezkách a lehký terén, takže by se zdálo lepší krosové kolo, ale MTB mi prostě sedí líp. Nevíte někdo, kolik to kolo váží? Nikde jsem to nenašel. Popisy slibují nízký valivý odpor, je to pravda, nebo jen reklama? Jak jsem pochopil, má toto kolo řazení dualcontrol, jaké s tím máte zkušenosti? Osobně bych se obešel bez kotoučových brzd a odpružené vidlice, ale dnes už se kola bez toho ani neprodávají.

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2014
Autor: myn
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

442 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024