reklama

cyklo computer s měřením TF

chci si pořídit cyklocomputer s měřením TF. Docela se mi líbí Polar 500CS. Máte někdo nějaké zkušenosti nebo doporučení?
Díky

[ Zpět ]
Datum: 13.03.2014
Autor: Rendas
  • Re: cyklo computer s měřením TF

         

    Jednoznačně tohle:

    http://www.a-rival.de/de/outdoor/spoq

    Funguje spolehlivě, a navíc to naviguje, popř zaznává ujetou trasu. A je to levnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: cyklo computer s měřením TF

           

      Díky - to vypadá dobře. V popisu jsem nenašel cyklo funkce. Dá se koupit v ČR? Pokud ne, kolik stojí poštovné? Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2014
      Autor: Rendas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklo computer s měřením TF

             

        Nevím jaký cyklo-funkce máš na mysli, pokud ti jde měření kadence nebo výkonu, tváří se to, jako že by to mělo umět, ale nikde jsem zatím nenašel nějaké čidlo, které by jasně deklarovalo, že je s tímhle kompatibilní.

        Kluci co se vyznají v drátkách by možná ten stroječek s něčím uměli spárovat.

        Má to nějaké treningové režimy, okruhy, nastavení varování při překročení TF, spoustu věcí co nevyužiji, a vlastně ani nevím o co jde. Pokusím se nagooglit někde manuál.

        Já to objednal přímo od nich za těch 89 Eur, poštovné stálo tuším 17-18 Eur, mám už to déle, nepamatuji se přesně ale víc to nebylo.

        Mě se líbí, že to zaznamená trasu, kterou si pak doma můžeš prohlídnout a projet asi takhle:

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024