reklama

Cyklo-elektro-skůtry

Založil jsem toto vlákno z tohoto důvodu : Kolo s HUB motorem přes 500W,nebo dokoce 1000-a víc není kolo a člověk co na něm jede není cyklista :-)) Takový klub extrémistů(nad hrobem v mém případě)

[ Zpět ]
Datum: 24.02.2014
Autor: magic1000
  • Re: Cyklo-elektro-skůtry

         

    Všichni extrémisti spí :-) Tož já bych si kolo představoval asi tak : Středový motor 1000Watů ,v zadním kole 8st. automat a pohon palivovým článkem,kde trubky rámu slouží jako nádrž. Na motoru by bylo napsané 25Km/hod 250Watů. Velkým písmem :-) Elektronický omezovač by zasahoval na 70km/hod a vepředu a vzadu by byl antiradar a na palubní desce zpětná kamera a potom ještě ,tohle a tohle a tohle aaa :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2014
    Autor: magic1000
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo-elektro-skůtry

           

      Ty se chceš zabít? Pamatuj, že pomalu nejdále dojedeš. :)

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2014
      Autor: Robikl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklo-elektro-skůtry

             

        Starý člověk stejně nemá v kapitalistické společnosti žádnou hodnotu :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 25.02.2014
        Autor: magic1000
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklo-elektro-skůtry

               

          Jak se to vezme. :)

          [ Zpět ]
          Datum: 25.02.2014
          Autor: Robikl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklo-elektro-skůtry

                 

            Mrkni zde
            http://endless-sphere.com/forums/viewtopic.php...

            [ Zpět ]
            Datum: 25.02.2014
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cyklo-elektro-skůtry

                   

              To je fakt zajímavé. Ten člověk, co to předělal je šikovný a má můj obdiv, ale na druhou stranu, není lepší koupit cyclone. Mám ten dojem, že je to i vhodnou šířkou magnetů, že cyclone má tak vysokou účinnost tuším přes 95%. Pokud je to pravda, tak je to super. Bylo by fajn, kdyby to někdo změřil na brzdě.

              [ Zpět ]
              Datum: 26.02.2014
              Autor: Robikl
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

490 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024