reklama

Pojedete Krásnou zemi?

Zúčastníte se letos akce Krásná země - <a href=http://www.krasnazeme.cz target=_blank>www.krasnazeme.cz</a> ??? Vloni jsem nebyl a letos o tom začínám vážně uvažovat.

Datum: 12.06.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (beetle)
  • Re: Pojedete Krásnou zemi?

         

    Asi pojedu 7.7. z Nového Města do Brna. Do 6. jsme na dovolené poblíž Pelhřimova, takže si poslední den dám stovku do nějakého kempu u N.M.n.M. a pak s pelotonem domů do Brna. Možná pak ještě pojedu nějaké další etapy.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pojedete Krásnou zemi?

         

    Jestli by nebylo lepší místo investování peněz do těchto propagačních jízd s tzv. „zábavnými programy“ radši vrazit peníze do vybudování kvalitní sítě cyklostezek, které by byly oddělené od smradlavých aut. To by byla mnohem lepší propagace cykloturistiky v našich krajích. Nepochybuji o tom, že by se taková investice brzy vrátila.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hombré)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Věřím, že ještě potkám lásku.

25.04.2025
Život je náhoda a musí se mu jít naproti… a tak tu jsem a říkám si, že třeba zrovna tady bude moje druhá polovina…

Hledám: Jsem jaká jsem.

25.04.2025
Já bez závazků, hledám parťáka pro život, který už je na tom také podobně. Pouze vážně, ale s nadhledem a…

Hledám: Hledá se E-biker-ka

Hledám: Hledá se E-biker-ka
11.04.2025
Hledá se E-biker-ka ideálně z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící (případně odkudkoliv po Čechách- dorazím - rád…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

466 cyklistů (12 přihlášených)

Pobaltí 2023 - 2. část

...s mírným zpožděním... Z Litvy do Lotyšska Tuto cestu jsem si poprvé ani nepsala žádný deníček, ani nic…
Peggy | 24.04.2025

Norsko 2024 aneb za tučňáky a pižmoni

Dovrefjell Dovrefjell je pohoří v jižním Norsku v krajích Møre a Romsdal, Trøndelag, Innlandet. Na severu je…
šíp | 23.04.2025

Slunce, smích a první letošní kilometry po Vltavské cyklostezce

Začátek dubna nám letos nadělil opravdu krásné počasí - modrá obloha, lehký vánek a příjemných 17 stupňů.…
Mirila | 21.04.2025