reklama

KORSIKA

Zdravim.Příští rok se chystám na tento ostrov.Jaké jsou tam cesty,kam se podívat,ceny potravin atd?Co byste mi doporučili.Díky za každý názor.

[ Zpět ]
Datum: 20.12.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomas)
  • Re: KORSIKA

         

    Korzika je uzasna :) dufam ze sa mi tam podari dostat aj nabuduci rok :) cesty su fajne - ovela kvalitnejsie nez v Cr alebo SR, aut mimo sezonu malo - a skoro same kopce kopce a kopce :)...proste paradicka :) my sme presli v podtate cely ostrov dokola - krajsia - menej ludnata = viac prirodna bola ta severna cast - dalsie detaily na poziadanie :)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2005
    Autor: Bobikpp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Info ke Korsice

         

    Informace ke Korsice jseou v sekci „Do světa na kole“ - viz
    www.nakole.cz/dosveta/index.php3?dosveta_country=11

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2005
    Autor: Václav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: KORSIKA

         

    Na Korsice jsem byla s CK Adventura v roce 2001 a mohu jen a jen doporučit.
    Jen je nutno zvolit správný čas - buď červen nebo srpen/září. V červenci, kdy jsem tam byla, bylo vražedné vedro.
    Ale byla to nádhera.

    Vše (deníček, mapy a pod.) o našem zájezdu najdeš na
    http://www.vrstevnice.com/bylo/bylo.htm

    nebo na
    http://www.bbcc.cz/Brc/2001/akce2001.htm

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: KORSIKA

         

    Kdybych jel na Korsiku, jel bych podle tohohle itineráře (výhradně pro MTB): http://www.seracjoe.de/html/korsika_2003.HTM.
    Jsou tam všechny vychytávky jak jet mimo asfalt. Jedou to s podpůrným autobusem, ale určitě to jde vymyslet bez něj.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024