reklama

Problém při odvzdušněný hyd. brzd

Mám na MTB brzdy Hayes Stroker Ryde. Předloni jsem zadní zničil a až v lednu jsem kupoval novou, kterou jsem si nechal v servisu namontovat. Vzhledem k tomu, že původní brzda byla bílá a nová je černá, tak jsem v servisu požádal, aby mi nechali páčku původní barvy a zbytek vyměnili za nové. Kombinovat komponenty nechtěli a domluvili jste se tedy, že to bude bez záruky.
Po 250km brzda po prudkém sjezdu přestala fungovat. Pouze při maximálním vyšroubování brzdové páčky brzda aspoň trochu brzdila.
Nakoupil jsem tedy vše potřebné, že brzdy odvzdušním. Postupoval jsem podle oficiálního videa zde: http://www.youtube.com/watch?v=KpdTKzgoVGk s tím rozdílem, že používám stříkačku a zdrhovací pásku k upevnění hadičky místo onoho kroužku, který není ani v of. sadě.
Problém je, že DOT4ku do systému nemůžu "natlačit". Dole je povolenou, zkoušel jsem 1/4 otáčky, jak uvádí a i více až do uplného vyšroubování a nic. Nahoře také otevřeno. jediné, čeho dosáhnu je svírání pístku - až takovou silou kapalinu do systému tlačím. U brzdové páčky se systému nekápne ani jediná kapka. Hadičky nikde nejsou porušené ani skřípnuté.
Vůbec si nevím rady. Nějaké nápady? Předem děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 15.03.2013
Autor: Betonar
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

327 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024