reklama

Které je lepší - Amulet Route 66 nebo Amulet Route 40?

Poraďte, díky...

[ Zpět ]
Datum: 24.08.2012
Autor: anelada
  • Re: Které je lepší - Amulet Route 66 nebo Amulet Route 40?

         

    A v čem má být lepší ? Porovnávat kola za 8 a 16 tisíc dost dobře nejde.
    Spíš napiš, na co to chceš. Kolik a kde s tím hodláš najíždět. Obě budou asi funkčí a pro někoho dobrá nebo lepší - záleží na užití.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Které je lepší - Amulet Route 66 nebo Amulet Route 40?

           

      Starší model A R 66 se dá koupit za 11 000,A R 40 se pohybuje v podobném rozmezí, proto se ptám, nerozumím technickým datům a parametrům. V parametrech se nevyznám, jsem amatér, najezdím cca 2500 km ročně,silnice, cyklostezky, zpevněné polní a lesní cesty, mám 8 let starého Amuleta, nic drahého, ale sloužil dobře, bohužel dosluhuje. Díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2012
      Autor: anelada
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Které je lepší - Amulet Route 66 nebo Amulet Route 40?

             

        Kouknul jsem na současnou nabídku a tam je to o dvojnásobku. Pokud mají někde "loňský model" za těch 11, tak není co řešit. 2500 km už není jen o nedělní projížďce kolem rybníka, tak ti už líp poslouží lepšíma trvanlivějším vybavením. U některých značek je mezi těmahle cenovýma hladinama rozdíl i v rámech, dost podstatný.
        A jako u všech trekových kol - pokud i jen občas zamíříš do kopců a hor, popřemýšlej o výměně nesmyslných trekových převodníků za rozumější MTB. Líp využiješ celou škálu převodů a kopce si užíváš. Některý prodejce je za nějaký doplatek vymění a ty trekové zvlášť prodá.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2012
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Které je lepší - Amulet Route 66 nebo Amulet Route 40?

               

          Díky za rady!

          [ Zpět ]
          Datum: 26.08.2012
          Autor: anelada
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

416 cyklistů (6 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024