reklama

Splněný sen a nebo přežitá sebevražda?

Nedávno jsem na jednom fóru četl,že jeden týpek udělal za den na celopéru 286 km. Je zvláštní, jak jedna věta dokáže v hlavě utkvět a hlavně vypouštět signály ke zdolávání určitých hranic.
Před několika dny,když jsem si dělal cyklovýlet na Štramberskou trúbu,tak jsem najel 174 km.Není to tak…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 23.06.2012
Autor: karpl
  • Re: Splněný sen a nebo přežitá sebevražda?

         

    Dobrej výkon. Část toho cos projel znám a rovina to teda není :-))
    A dobře jsi popsal, jak to vzniká. Člověk si někde něco přečte nebo zaslechne, jen tak mimo, a ono to, pokud jsi idealista, začne pracovat samo. Už se tě to neptá. A pak jdeš na to :-))
    Tak to je :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Splněný sen a nebo přežitá sebevražda?

           

      Máš pravdu, vysněné sny a cíle se mají snažit splnit, také jsem tak začínal. Než někdo ujede prvních 100 nebo jinou vzdálenost, kterou si vytýčí ke svým možnostem, tak nevěří,že to ujede, ale dá se to splnit, pokud ten cíl trasy je reálně naplánován a musíš si věřít,že to dokážeš zvládnout ! Dá se zvládnout i více kilometrů, pokud není protivítr a jede se podél vodnich toků,tak cesta i pěkně ubíhá a je zajímavá .

      [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2012
      Autor: Pepča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

467 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024