reklama

Prostějovští cyklisti

Tak kolik nás tu je? Neschovávat a přiznat se. Já jezdím na treku a silničce, nejraději od Prostějova směr Drahany, Protivanov. Letos to chci vzít i na Přorov, Kojetín a omrknout to i směrem na konici a březsko, prostě objet co se dá.
Tak pokud se tu najde pár cyklonadšenců nebo se sejde fajn partičku nevidím důvod proč se neprojet spolu, ať už rekreačně či tak trochu se občas kondičně vybláznit :)

[ Zpět ]
Datum: 11.03.2012
Autor: Maty
  • Re: Prostějovští cyklisti

         

    Přiznávám se. Sice pár roků už nebydlím přímo v Prostějově, ale těsně u. Jestli uvidíš nebo už viděls projet lehokolo, co nejde přehlídnout, tak to bude nejspíš moje.
    Když se nestíhá zajet si někam pořádně, tak Drahany jsou povinností, třeba i v neděli večer.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2012
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024