reklama

Poraďte mi prosím s vidlicí

Čau, potřeboval bych poradit s vidlicí, mám laciné celoodpružené horské kolo, zde je vidlice se závitem a já jí total vodrovnal. Na nějaké lepší enduro nemám peníze, tudíž jsem se rozhodl pro koupi vidlice. Našel jsem si podle mne vhodnou vidlici ( http://www.koloshop.cz/odpruzeni,-vidlice-mtb... ). U této vidlice píšou rozměr 25,4 mm se závitem, což je na tyto laciná kola. Jenže mi to nedalo, odšrouboval jsem představec, změřil jsem průměr krku vidlice a ten má zhruba 22 mm, ale rozhodně ne 25,4mm. měřil jsem to přez závit posuvkou. A tak se ptám, zdali se rozměr 25,4 nachází jinde než jsme měřil, a tak se ptám, zdali mohu koupit tuto vidlici a ona tam půjde nebo mám nějakej menší rozměr na který se vidlice neprodávají. Snad mi někdo poradíte, díky.

[ Zpět ]
Datum: 09.03.2012
Autor: RamcesII
  • Re: Poraďte mi prosím s vidlicí

         

    Ahoj. Ty naměřené hodnoty jsou poněkud nestandardní. Údaj "zhruba 22 mm" by přibližně odpovídal vnitřnímu průměru sloupku 1" vidlice, který je běžně 22,2 mm (pro představec vel. kingsize). Ten vnější průměr zkus změřit ještě jednou a někde jinde, protože na základě tvých výchozích informací se to těžko zodpovědně radí ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2012
    Autor: Dragon64
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

456 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024