reklama

Jak na spodní misku hlavového složení + na ježka :-)

Ahoj :-), potřebuju poradit ve třech věcech:
1) jak sundat z vidlice spodní misku, abych ji (tu misku) nepoškodil - protože ji dám na jinou vidlici,
2) jak narazit spodní misku na krk nové vidlice - opět bez poškození misky,
3) jak narazit ježka do krku nové vidlice.
Koukal jsem na nějaké spešl přípravky na netu (narážeč ježka, narážeš spodní misky, přípravek na sundavání spodní misky), ale jednak to je drahý a kolik já zas těch misek za život přehodím, že jo...
Něco si podle těch originálů vyrobit? Nebo třeba do ježka našroubovat šroud a naklepat ho tam s citem kladívkem? Spodní misku vyklepat kladívkem? Jednu takovou jsem viděl a byla docela naťukaná... Do servisu je mi zbytečný jít a moji rodinní mechanici budou až o víkendu, to už chci mít hotovo.
Tak jak na to? Dík, Ai :-)

[ Zpět ]
Datum: 03.08.2011
Autor: Airline
  • Re: Jak na spodní misku hlavového složení + na ježka :-)

         

    1) Na obvod přilož ocelovou tyčku (nebo něco tvrdého) a opatrně klepej kladívkem, po celém obvodu, tak, aby to lezlo rovnoměrně. Ne brutální silou, ale tak, aby to ty rázy vyklepaly.

    2) Přilož na rám, na to dřevěnou desku, a na ni klep kladívkem. Hlídej, aby tam miska lezla rovně.

    3) Já jsem to dělal tak, že jsem ježka našrouboval na konec šroubu, a opatrně naklepal na hlavičku šroubu.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

377 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024