reklama

Do manželství na kole

Slunečné říjnové sobotní ráno. Stoupáme na kolech klidnými ulicemi Liberce. Míříme ke kostelíku nad Ruprechticemi. Já mám zapřažený vozíček, protože potřebuji naložit várnici. Brácha jede sám na starém tandemu, který jsme nenápadně vyndali ze sklepa. Jízdou na kole ze mne pomalu padá nervozita a…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 25.06.2011
Autor: pavelm
  • Re: Do manželství na kole

         

    Tak hodně štěstí :o)))
    Hele a to fakt i rodiče byli ochotni jet na kole?!?
    A rodinnou kuchařku nepřihodíš?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do manželství na kole

           

      Kuchařka zatím není v elektronické podobě a je to pěkně velká hromada receptů. Část rodičů jela na kole a část autem.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Autor: pavelm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do manželství na kole

         

    Tak ten úklid Vás bude čekat už do smrti.

    Jinak ale gratluju a přeju hodně štěstí!

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do manželství na kole

         

    hezky se to četlo i koukalo na fotky. Děkuju a přeju hodně štěstí a ať vám to šlape minimálně tak dobře jako doteď.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do manželství na kole

         

    Diky za přání.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2011
    Autor: pavelm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

487 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024