reklama

12" kolo

Dal jsem na rady ze zdejší diskuze a v 19 měsících jsme synovi pořídili odrážedlo. Cca před měsícem jsem do obýváku zaparkoval tříkolku. A minulý týden se sám rozjel na kole (bez koleček). Bohužel kolo jsme dostali darem a je strašně těžké. Má přes 9 kg. To je na 2,5 leté dítě celkem hodně. Zatím jsem našel nejlehčí Meridu 612, která má vážit 6,5 kg. Víte někdo o něčem lehčím? Díky za každý tip.

[ Zpět ]
Datum: 04.04.2011
Autor: Motyll
  • Re: 12" kolo

         

    Tohle zkoušela naše děcka na For bikes:

    zajímavý rám, ale pro tebe moc těžké.;-(

    http://www.nakupunas.cz/insportline-detske-kolo...

    Ale tady je něco lehčího s ALU rámem:

    http://bikesport.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 12" kolo

           

      Tak designově je tak Kawasaki super. Ale já teď hledám opravdu něco s ohledem na nízkou váhu. Z Meridy mi potvrdili váhu 6,5 kg bez koleček.
      Vypůjčil jsem si rybářskou váhu a vyrazím dnes po obchodech.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2011
      Autor: Motyll
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 12" kolo

         

    Máme Specialized Hotrock 12", váží 6,9 kg. Když jsme ho dostali, přišlo mi hrozně těžké pro dítě. Trochu mě překvapilo, že stýček google tvrdil, že patří nejlehčím na trhu. Nedávno jsme před školkou s několika rodiči přerovnávali stojan na kola, aby se jich tam vešlo víc a pocitově to Matesovo bylo lehčí než většina ostatních.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2011
    Autor: vokaty
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 12" kolo

         

    8-)
    http://deti.aukro.cz/stare-ceske-detske-kolo...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

426 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024