reklama

Tak nám zmizeli téma vašnosti. A kerý téma paní Müllerová ?

A kerý téma paní Müllerová?" otázal se újezďák , nepřestávaje se drbat za uchem , "já znám několik témat kerý beze stopy zmizely.
O jedno smazání asi někdo požádal, snad dokonce jeho zakladatel a o toho není žádná škoda páč se tam vobjevily informace kerý asi na velocipédský web nepatřej a potom znám ještě jedno moje nový téma, kerý se smazalo asi ouplně samo vod sebe nebo co, přestože to mělo být téma, kerý vyzývalo lidi aby sem takový věci nepsali paní Müllerová...
Vona ani toho mýho není žádná škoda paní Müllerová, jen sem si myslel, že téma není peněženka nebo auto, ty mi totiž někdo může vzít aniž tuším jak.

Ale téma ? Viděla jste někdy chatové téma paní Müllerová ?
To je titulek a text prohlášení v příslušné rubrice , věty tak a tak.

Prosím, téma se může zamknout, některé příspěvky odmazat, případně lze zakladatele tématu slušně upozornit ať s ním něco udělá, ale nikdo vám ho nemůže jen tak, beze slova ,vzkazu do mailu nebo obálkou vzít!


Ps : protože jsme si nestačil ani po návratu z
práce přečíst co je příčinou totálního zmizení mého tématu tak jsem si vzpoměl na klasickou větu :

To máme pěknou zimu," navazoval Bretschneider svůj vážný rozhovor......

[ Zpět ]
Datum: 17.12.2010
Autor: újezďák
  • Re: Tak nám zmizeli téma vašnosti. A kerý téma paní Müllerová ?

         

    Nemusíš je hledat, smáznul jsem je já:
    http://www.nakole.cz/diskuse/12123-vstric...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2010
    Autor: Václav
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Tak nám zmizeli téma vašnosti. A kerý téma paní Müllerová ?

         

    jen dodám, že osvětlující téma Vstříc světlým zítřkům jsem objevil až teď, přesto se domnívám, že za několik slov do mailu případně obálkou to stálo.
    Ouplně stačilo jen říc, tvoje téma se zvrhlo tak jsme ho smázli nebo i třeba jen
    Pardon mažu tvé téma podepsán admin....
    Nebo jen obálka Nediv se smazal jsem ti téma podepsán admin atd atd...

    Takhle si prostě musím myslet, že někteří sou si tady rovnější když už to mám brát podle Světlých zítřků.

    TEČKA

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

211 cyklistů (2 přihlášení)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024