reklama

Hlavové složení

Zdravím

Potřeboval bych vědět jaký druh hlav. složení mám (viz foto):

http://img829.imageshack.us/img829/2156/foto1d.jpg
http://img28.imageshack.us/img28/3945/foto2hl.jpg

A dále bych chtěl poradit jaké nové hlav. složení zakoupit:

RAM: Trek 4300, rok 2004
Průměr vnějsí hrany hlav. krku: 41mm
Průměr vnitřní hrany hlav. krku: 36mm
Cena do 600kč

Děkuji za rady

[ Zpět ]
Datum: 17.08.2010
Autor: cotync
  • Re: Hlavové složení

         

    Je to integrované hlavové složení, což asi víš.
    Nicméně nejsem schopen poradit, jaké konkrétně koupit - jde o výšku + úhel spodní misky, aby akorát "zapadla" zespodu do hlavové trubky rámu. Držel jsem v ruce např. 3 různá složení od ritchey, na první pohled naprosto totožná, přesto v dolní misce byl malinký rozdíl ve výškách, takže dvě by tam nezapadly (teda mezi náma - kdyby tam zůstala nějaká malinká mezírka, tak bych to taky strávil - proti vodě bych to obepnul neoprénem na suchý zip a basta fidli).
    Já když poprvé kupoval hlavové složení na jinou vidlici, tak jsem nakonec vyndal původní vidlici s naraženou spodní miskou a dones to do krámu - tam jsme hledali, až jsme našli totožné.
    Jiná možnost je dostat se na krámě k dílenské literatuře, tam najít konkrétní model a rok a vytáhnout to složení. Ovšem třeba v Říčanech tyhle dílenské manuály uchovávaj max. cca 4 roky, pak je vyhazujou a je to obtížnější.
    Prostě koupit hlavové složení na dálku, třeba přes e - shop, a nevědět, co konkrétně tam padne, je prostě průzkum bojem.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024