reklama

Cyclocomputer AT 100 nebo CM 434?

Uvažuji o koupi cyklocomputeru s výškoměrem. Mám vyhlídnuté dva typy.AT 100 a CM 434(př.436). Poradí mi někdo který je lepší? V recenzi jsem totiž četl, že výškoměr u CM 434 ve velkých výškách nefunguje správně. Jaké máte zkušenosti? Díky za každou radu.

[ Zpět ]
Datum: 02.04.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (pavel)
  • Re: Cyclocomputer AT 100 nebo CM 434?

         

    Ale funguje. Nejvýš jsem ho testoval ve výšce lehce nad 4000 m.n.m., ukazoval absolutně spolehlivě (ale bylo prima počasí). Myslím, že nefunguje těm lidem, kteří nepochopili, že je závislý na barometrickém tlaku (tedy výška se mění se změnou počasí). Podle manuálu by měl zvládat i vyšší výšky. Lehce nezvládal Mrtvé moře, od výšky-níže minus 250 m dál se už trochu odchyloval.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Glum)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

474 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024