reklama

Zkušenosti s rámem NAKITA??

Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s rakouskou značkou Nakita. Mám k dispozici výborně osazené kolo shimano XT s tímto rámem za 15 000Kč. Normálně v obchodech se prodává za 1000Euro. Mám v plánu jezdit i s nosičem a batohama, tak bych potřeboval vaše názory.. Jít do toho, či nejít? Za všechny tipy a reakce vám budu vděčný.. Hledám kolo s dobrým poměrem cena výkon a tohle mi přijde jako nejlepší.. Nebo máte ještě nějaký jiný alternativy? Do kola můžu dát maximálně 15 000, krajní hranice je 16,víc už bohužel..

Tady je odkaz na tu Nakitu

http://www.ehs.at/index.jsp?catId=40&...

Diky!

[ Zpět ]
Datum: 19.05.2010
Autor: tomio_27
  • Re: Zkušenosti s rámem NAKITA??

         

    Dost mi ten rám připomíná Meridu předminulého ročníku. Zadní část je jak z MTB a je tam problém s uchycením klasických blatníků - natož těžkých nosičů. Jediný závit M6 bez možnosti kontramatky, navíc hodně natěsno u upínáku kola. I lehký nosič se musel připilovat, aby se vešel... A u tohodle kola to vypadá na té fotce dost podobně.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2010
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

445 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024