reklama

Horní řízení

Zdravím přítelé. Mám Azub 4 a z různých důvodů (např hodně úzká chodba a vchodové dveře v paneláku, touha po mapníku a GPS rádiu atd...) chci zkusit zaměnit stávající spodní řízení za horní. Nerad bych vyhodil zbytečně peníze a tak jsem se chtěl zeptat, jestli by někdo proti záloze nezapůjčil vhodné horní řízení a později případě za úplatu nepřenechal. Nevím jestli se příspěvek nehodí spíš mezi inzeráty, ale tam by si ho vhodný majitel zbytečných řídítek asi nepřečetl....

Díky s pozdravem Zeur.

[ Zpět ]
Datum: 17.05.2010
Autor: Thompson
  • Re: Horní řízení

         

    . . .zdravim:)ja mam na Maxovi vrchne a je to super:) . . .neni nad cim vahat:)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2010
    Autor: priki
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Horní řízení

         

    Ahoj, taky jsem měl na maxovi horní, a byl jsem spokojenej. Řešil jsem stejný problém jako ty s tím místem a skladností. Nakonec jsem tam měl taky GPSku, ale pak jsem řešil problém, že mi trochu vadila ve výhledu.
    Na novém SHOKu jsem si nechal udělat rozkládací řidítka. Ještě musím dořešit, co s nimi v rozloženém stavu, ale už se bezproblémů vejdu do sklepa. Myslím že prozatím to gumicuk spraví :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2010
    Autor: Noch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Horní řízení

         

    příští týden by si měla přítelka vyzkoušet kolo s horním i spodním. Když se jí bude líbit to spodní, tak budu řešit ten samej problém, co ty, ale opačnej. Pokud to tak dopadne, tak bychom to mohli prostě vyměnit...
    pokud ne, tak si můžeš půjčit to kolo. Myslím, že to bude jednodušší než měnit řidítka. Prostě bych ti na pár dnů to kolo půjčil celý...

    A co jinak, jezdíš?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

385 cyklistů (6 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024