reklama

BBB

Chci si pořídit doplňky této značky a nerad by v obchodě vypadal jako idiot. Můžete mi poradit jak se to vyslovuje?

[ Zpět ]
Datum: 22.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (anonym)
  • Re: BBB

         

    neviem ato vyslovuje, ale viem urcite ze brzdove spaliky od BBB nesedia na vsetky brzdy...v mojom pripade "trojbarevne" spaliky, typ ktory sa len nasuva do zliabku nesedel (bol prilis tlustý) na Meridu...takze overit ci to sadne vsetko na vsetko..:)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pierko)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBB

           

      Na Meridu BBB špalky nesedí jen proto, že původní nastavení brzdy je na špalky užší . Povolíš lanko a jde to. Tzn. povol lanko ve šroubu co je na čelistich brzdy. Pak se musí taky malými šroubky brzda seřídit.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: BBB

             

        to som samozrejme urobil...ale ani potom to nesedelo...trelo to o plast a navyse potom odpor brzdovych pacok nebol taky aky by mal byt..

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (pierko)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: BBB

               

          Úplně přesně popisuješ obtíže - mne o tom, že to jde přesvědčil až mechanik. Ty BBB špalky se mi zdají lepší právě pro tu tloušťku.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BBB

         

    Já to vyslovuji znalecky "bíbíbí" a stejně jak idiot vypadám.
    (jsem spokojen s nožní pumpou za cca 650,- Kč od téhle značky, naopak hrubě nespokojen s malými hustilkami BBB, co vozím s sebou - dle prospektu měly foukat na 7 barů, ve skutečnosti nafouknout na max. 4,5 barů).

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBB

           

      alebo tribí, inak je to fakt. mal som od nich pumpicku a vzdy bola akosi na konci z dychom, ale na druhej strane robia dobre blatníky.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

404 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024