reklama
Město: Plzeň

Dotazy :)

Zdravím...mám dotaz, prosbu, problém. Jsem cyklo-začátečník...mám nové kolo, obyčejné, trekongové 4ever RS..ale stačí pro začátek bohatě (rekreační cyklistika a pak se uvidí). Kolo jsem dostala, složili jsme ho, ale nejsem si jistá, zda je po našem složení bezpečné.Chtěla bych ho dát někam do \"opravny\", \"cyklokrámu\", aby mně na něj koukli, seštelovali...atd..jsem Plzeňská...ale nevim, kam se obrátit...říkám si, aby si pak nenaúčtovali nějakou velkou pálku za to, že seštelujou pár šroubků :( Dále bych si chtěla koupit helmu, ale nevím jakou, ale to už jsem koukala zde na jiným foru..to je v poho. Další rada, kterou bych potřebovala je to, že přemýšlím na tím, že si koupím i botky na kolo..tzn. budu potřebovat vyměnit pedály...proto prosím o radu, jaké by si měl začátečník, který bude jezdit na crossovém kole jen tak ve městě a okolí, silnice....nebude jezdit nic náročnýho..poradíte mě prosím, jaké pody, jaké pedály...ještě bych ráda, kdyby ty boty byly použitelné i na spinning :)dík moc za rady

[ Zpět ]
Datum: 17.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (JančaB. ([email protected]))
  • Re: Dotazy :)

         

    Rozhodně doporučuji cyklo Volráb nad papírnou a nebo Zeman na Doubravce.A taky tam dobře radí !! fakt.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pe3k)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

495 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024