reklama

Cross do 8000: Rock Machine vs. Superior

Dobrý den, rád bych koupil slušné kolo. Ročně najedu zhruba 2000km, 90% po silnicích horší kvality. 10% lesních nebo prašných cestách. Myslím, že odpruženou vidlici oželím. Rozhoduji se mezi Rock Machine Crossride 250AF (zlevněný model 2005) a Superiorem RX 560 (model 2004). Můžete mi někdo poradit, které z těchto kol je lepší investicí, případně sdělit vaše zkušenosti? Nebo nevíte, zda je na internetu dostupná nějaká podrobná recenze na některý z těchto krossů? Za vaše zkušenosti a doporučení vám vřele děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 11.08.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan ([email protected]))
  • Re: Cross do 8000: Rock Machine vs. Superior

         

    S kolama ti neporadím, ale na odpružené vidlici a odpružené sedlovce bych trval, jestli jezdíš po záplatovaných okreskách.
    Zvyšuje to pohodlí při jízdě a šetří klouby.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cross do 8000: Rock Machine vs. Superior

           

      Váhal jsem mezi Superiorem RX560 a RM Crossridem 250 (a nakonec zvolil toto kolo). Každou chvíli mi mají RM Crossride 250 dovézt. Večer dám vědět, jak se na tom jede.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cross do 8000: Rock Machine vs. Superior

             

        Díky. To budu moc rád.
        Narazil jsem ještě na další snad zajímavá kola v této kategorii. Na netu jsem našel ještě novej Amulet Synchro s odpruženou vidlicí(model 2003) za pouhých 6tisíc. Téměř tam ale chybí informace o osazení. Tak kdyby jste někdo měl zkušenost s tímto kolem, dejte mi prosím vědět. Další kousek o kterém by snad šlo uvažovat je Mongoose Crossway350 na netu za necelých sedm tisíc.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Dojmy z RM C 250

               

          Mám verzi s pevnou vidlicí. První dojmy: velmi lehké, snadno ovladatelné. Sedlo je pohodlné, až mám pocit, že je to odpružená sedlovka. Řazení nezlobí. Zatím jsem jel jen pár kilometrů. Uvídíme na delší trase.

          Já osobně bych do kola s přední odpruženou vidlicí pod 10 000 nešel.

          Kolo jsem kupoval na onlinekolech:
          http://www.online-kola.cz/index.php?_=detail...

          Stačilo nasadit přední kolo, sedlovku, řídítka a šlapky. A kolo v reálu vypadá ještě lépe než na fotce.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.08.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

400 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024