reklama
Město: Praha

24hodin v sedle

zajímaly by mne vase nazory jakou nejlepsi taktiku zvolit pro zavod trvajici 24hodin? jak prezit a najet co nejvice? podotykam ze na horskem kole a v terenu na lehko.

[ Zpět ]
Datum: 14.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (rejža ([email protected]))
  • Re: 24hodin v sedle

         

    Možná že je to trochu hloupá odpověď, ale já bych se pokusil zajistit si dostatek tekutin. Napadlo mě to teď, je venku 30 stupňů :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2006
    Autor: Honzas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 24hodin v sedle

           

      Možná že je to trochu hloupá odpověď, ale já bych se pokusil zajistit si dostatek tekutin. Napadlo mě to teď, když je venku 30 stupňů :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2006
      Autor: Honzas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 24hodin v sedle

         

    Ahoj, sice jsem takovou dardu vživotě nejela, ale kdyby na tom závisel můjživot tak bychvolila
    1) rovnoměrné tempo
    2) pravidelný přísun tekutin
    3) pravidelný přísun jídla
    4)kvalitní mast na zadek
    5) náhradní prádlo pro případ že bych se z toho po.....
    6)boží milost

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2006
    Autor: Navara
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

411 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024