reklama
Město: Třeboň

V Třeboni se to lepší?

Letos v létě jsem několikrát projížděl Třeboní a mám pocit, že to tady cyklisté začínají mít snazší. Když jsem tu byl asi před pěti lety naposledy, cyklostezku jsem nenašel. Nejen že tu vyrostlo několik značených okruhů kolem třeboňských rybníků pro cykloturisty, ale i ve městě se začínají objevovat rozdělené chodníky a stojany na kola.

[ Zpět ]
Datum: 25.10.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Václav)
  • Re: V Třeboni se to lepší?

         

    Nebyl jsem sice primo v Treboni, ale v lete jsem jel okruh po okoli Trebonska po znacenych trasach a nemuzu si to vynachvalit. Cesty vedou vetsinou lesem nebo odlehlymi lokalitami, kde je minimalni doprava, znaceni je taktez perfektni. Takze Trebonsko muzu vrele doporucit.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • U Rožmberka lautr rovina

           

      Kolem největšího rybníka ČR trasy většinou kvalitní asfalt a hlavně krásné udržované lesy, borůvky, houby. Přes dobré značení doporučuji mapu.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kolokol)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: V Třeboni se to lepší?

           

      Už asi čtvrtým rokem jezdím z jara pravidelně na Třeboňsko a musím dát za pravdu, že se to tam mění jen a jen k lepšímu. Jak jsou tam značený cyklotrasy a nějaké místní okruhy nevím, vždy jedu po takové značené trase kousek, ale myslím si, že jsou značený dobře. Já jezdím jen podle mapy. Takhle z jara, kdy je člověk po zimě ještě takovej "ztuhlej", tak se tam jezdí perfektně a je to tam moc krásný!

      [ Zpět ]
      Datum: 17.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Cyklistonen)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

447 cyklistů (11 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024